עמוד הבית מנעולן 24 שעות

מנעולן 24 שעות

  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולנים מומלצים
מנעולן 24 שעות
1
פלג מנעולן
זמין לשיחה
הצג מספר
whatsapp
הודעה
2
3

נתקעתם מחוץ לבית באמצע הלילה? הגעתם למקום הנכון.  חשוב שתדעו כי יש מנעולנים שעובדים מסביב לשעון. צוות המנעולנים שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה ב-7 ימי עבודה.

הזמנת מנעולן בלילה – צוות מנעולנים זמין 24/7

אף אחד לא יכול לדעת מראש מתי הוא עלול למצוא את עצמו תקוע מחוץ לבית. הזמנה של מנעולן מסביב לשעון תאפשר לכם לדעת כי בכל שעה יהיה לכם מענה. לא משנה אם אתם תקועים באמצע היום או באמצע הלילה, יהיה מנעולן שיוכל לחלץ אתכם. כך שאוטומטית הלחץ עשוי להיות הרבה פחות משמעותי מהצד שלכם.

הזמנת מנעולן בלילה ככה תעשו את זה נכון

  • מקצועיות היא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בהזמנת מנעולן לתיקון כל סוגי התקלות. כאשר אתם מזמינים מנעולן שעובד מסביב לשעון, אתם תוכלו להיות בטוחים כי מדובר על מנעולן מקצועי. לא תצטרכו לקחת סיכונים שעלולים בדיעבד לעלות לכם ביוקר.
  • הזמינות של המנעולן היא חשובה לא פחות מאשר המקצועיות. הרי כמה זמן תוכלו להישאר תקועים מחוץ לבית? מה שבטוח הוא שמנעולן המספק שירות 24 שעות ביממה יהיה זמין לסייע לכם בכל שעה במהלך היממה.
  • מנעולן 24 שעות יספק שירות מקצועי לכל אורך הדרך. כבר משיחת הטלפון הראשונה ועד לשלב שבו הוא פורץ את הדלת התקועה. ברגעים שבהם אתם בלחץ, מוטב כי תקבלו שירות מקצועי בכדי שתוכלו להוריד את מפלס הלחץ.
  • האחריות על העבודה שאותה המנעולן מבצע היא תעודת הביטוח שלכם. מנעולן מסביב לשעון יספק לכם אחריות על כל פעולה, ויבטיח לכם שקט נפשי. כך תוכלו לדעת כי אם התקלה חוזרת על עצמה, יהיה לכם אל מי לפנות.

הזמנת מנעולן בשבת – האם המחיר גבוהה יותר?

הזמנת מנעולן בשבת אינה עשויה להשפיע על המחיר, במצבים מסוימים יש צורך להתחשב במנעולן שהוקפץ בקריאה לילית, אך חשוב לזכור שמנעולנים מהצד השני זמינים בלילות, ומוכנים לקריאות – זה חלק מהתפקיד 🙂

זמן הגעה בקריאה לילית/הזמנת מנעולן בלילה

בין אם תזמינו מנעולן במסגרת שעות הפעילות ובין אם תזמינו מנעולן מחוץ לשעות הפעילות, זמני ההמתנה אמורים להיות קצרים לחלוטין. לרוב הקריאות המנעולן מגיע בתוך כשעה מרגע הקריאה, כך שמהבחינה הזאת אתם יכולים להיות רגועים. אין שום סיבה שתמתינו זמן רב למנעולן, בטח אם מדובר על המתנה באמצע הלילה. הזמינו את המנעולן שמבטיח לכם את ההמתנה הכי קצרה.

טווח מחירים בהזמנת מנעולן בלילה

העלות נקבעת באופן טבעי על פי סוג התיקון שאותו המנעולן נדרש לבצע. העלות עצמה מורכבת מעלות הקריאה למנעולן, כולל עלות התיקון עצמו. כמובן שאם הקריאה מתרחשת מחוץ לשעות הפעילות, העלות תהיה מעט יקרה יותר. לרוב עלות של הזמנת מנעולן מסביב לשעון תנוע סביב 250-600 ₪. 

מנעולן מומלץ 24/7

ריכזנו עבורכם בעמוד זה רק את המנעולנים בעלי תו המומלצים – עבורינו הם ממש יצאו צדיקים ונבחרו בקפידה, באמצעות המון חוות דעת ודירוג גבוהה (פניות שאומתו טלפונית).

למרות הלחץ שבו אתם נמצאים, והרצון לפתור את התקלה בהקדם האפשרי – אין מקום לפשרות. זו הסיבה שיצרנו את העמוד הזה בשביל להקל עליכם במציאת מנעולן מומלץ.

תקועים מחוץ לבית, ומרגישים חסרי אונים? רגע לפני שאתם משלימים עם רוע הגזרה, פנו לצוות המנעולנים המומלצים שלנו הם זמינים ברגעים אלו ומופיעים בראש העמוד.

שירות בפריסה ארצית 24/7

שירותי מנעולן 24/7 בתל אביב והמרכז

שירותי מנעולן 24/7 בירושלים והסביבה

שירותי מנעולן 24/7 בצפון

שירותי מנעולן 24/7 בדרום

שירותי מנעולן 24/7 במודיעין והסביבה

שירותי מנעולן 24/7 באילת והסביבה

שירותי מנעולן 24/7 בקרית שמונה והסביבה

מספר טלפון לקריאת חילוץ חירום 24/7 מנעולן ראשי – 072-3305601

לקוחותינו ממליצים