עמוד הבית מנעולן 24 שעות

מנעולן 24 שעות

072-3305601

נתקעתם מחוץ לבית באמצע הלילה? הגעתם למקום הנכון.  חשוב שתדעו כי יש מנעולנים שעובדים מסביב לשעון. צוות המנעולנים שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה ב-7 ימי עבודה.

למה להזמין מנעולן 24 שעות?

אף אחד לא יכול לדעת מראש מתי הוא עלול למצוא את עצמו תקוע מחוץ לבית. הזמנה של מנעולן מסביב לשעון תאפשר לכם לדעת כי בכל שעה יהיה לכם מענה. לא משנה אם אתם תקועים באמצע היום או באמצע הלילה, יהיה מנעולן שיוכל לחלץ אתכם. כך שאוטומטית הלחץ עשוי להיות הרבה פחות משמעותי מהצד שלכם.

מהם היתרונות בהזמנת מנעולן מסביב לשעון?

 • מקצועיות היא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בהזמנת מנעולן לתיקון כל סוגי התקלות. כאשר אתם מזמינים מנעולן שעובד מסביב לשעון, אתם תוכלו להיות בטוחים כי מדובר על מנעולן מקצועי. לא תצטרכו לקחת סיכונים שעלולים בדיעבד לעלות לכם ביוקר.
 • הזמינות של המנעולן היא חשובה לא פחות מאשר המקצועיות. הרי כמה זמן תוכלו להישאר תקועים מחוץ לבית? מה שבטוח הוא שמנעולן המספק שירות 24 שעות ביממה יהיה זמין לסייע לכם בכל שעה במהלך היממה.
 • מנעולן 24 שעות יספק שירות מקצועי לכל אורך הדרך. כבר משיחת הטלפון הראשונה ועד לשלב שבו הוא פורץ את הדלת התקועה. ברגעים שבהם אתם בלחץ, מוטב כי תקבלו שירות מקצועי בכדי שתוכלו להוריד את מפלס הלחץ.
 • האחריות על העבודה שאותה המנעולן מבצע היא תעודת הביטוח שלכם. מנעולן מסביב לשעון יספק לכם אחריות על כל פעולה, ויבטיח לכם שקט נפשי. כך תוכלו לדעת כי אם התקלה חוזרת על עצמה, יהיה לכם אל מי לפנות.

האם מנעולן 24 שעות מספק שירות גם בשבתות?

בוודאי שכן, זה מה שהופך את המנעולן הזה להיות הכתובת האידיאלית עבורכם. מנעולנים המספקים שירות 24 שעות, יהיו זמינים עבורכם גם 7 ימים בשבוע. המשמעות היא שבכל יום ובכל שעה שבה אתם תקועים מחוץ לבית, יהיה לכם איש מקצוע שיוכל לסייע לכם להחזיר את החיים בחזרה למסלול התקין.

תוך כמה זמן יגיע מנעולן באמצע הלילה?

בין אם תזמינו מנעולן במסגרת שעות הפעילות ובין אם תזמינו מנעולן מחוץ לשעות הפעילות, זמני ההמתנה אמורים להיות קצרים לחלוטין. לרוב הקריאות המנעולן מגיע בתוך כשעה מרגע הקריאה, כך שמהבחינה הזאת אתם יכולים להיות רגועים. אין שום סיבה שתמתינו זמן רב למנעולן, בטח אם מדובר על המתנה באמצע הלילה. הזמינו את המנעולן שמבטיח לכם את ההמתנה הכי קצרה.

כמה תצטרכו לשלם למנעולן 24 שעות ביממה?

העלות נקבעת באופן טבעי על פי סוג התיקון שאותו המנעולן נדרש לבצע. העלות עצמה מורכבת מעלות הקריאה למנעולן, כולל עלות התיקון עצמו. כמובן שאם הקריאה מתרחשת מחוץ לשעות הפעילות, העלות תהיה מעט יקרה יותר. לרוב עלות של הזמנת מנעולן מסביב לשעון תנוע סביב 250-600 ₪. 

למה אצלנו?

למרות הלחץ שבו אתם נמצאים, והרצון לפתור את התקלה בהקדם האפשרי – אין מקום לפשרות. עליכם לבחור מנעולן 24 שעות שיבצע את התיקון הכי מקצועי שיש, כך שהתקלה אל תחזור על עצמה. אצלנו גם תוכלו לקבל תיקון מקצועי ביחד עם זמינות גבוהה לכל אורך שעות היממה.

תקועים מחוץ לבית, ומרגישים חסרי אונים? רגע לפני שאתם משלימים עם רוע הגזרה, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. מנעולן מסביב לשעון בתוך זמן קצר כבר יגיע אליכם לספק לכם שירות מקצועי.

מאמרים בנושא
אזורי שירות
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3305601

  תגובות אחרונות
  ארכיונים
  קטגוריות
  וואטסאפ פנייה למנעולן ייעוץ בוואטסאפ
  בודק...