עמוד הבית בלוג 3 טיפים לאבטחת הבית ומניעת פריצת בתים
3 טיפים לאבטחת הבית ומניעת פריצת בתים

3 טיפים לאבטחת הבית ומניעת פריצת בתים

שתף
חוששים מפני פריצות? מוטב כי תכינו את עצמכם בצורה האידיאלית כדי למנוע אותן. אבטחת הבית ומניעת פריצה לבתים יכולה להתאפשר על ידי נקיטת מספר פעולות פשוטות. אנו כמובן ננסה להציג בפניכם את כל הטיפים הכי חשובים שיאפשרו לכם ללכת לישון בשקט.

האם חובה לאבטח את הבית?

כמובן שאין חובה אמיתית לאבטח את הבית, ויש כאלה שמחליטים לא לעשות זאת במודע. אך עליכם לקחת בחשבון כי אבטחת הבית יכולה לאפשר לכם להוריד את מפלס הלחץ. הרי כל זמן שבו אתם לא יודעים מי עלול להיכנס לכם לבית, הוא זמן שבו לא תוכלו לישון בשקט. זה לא משנה אם הפריצה תתבצע כאשר אתם תהיו בתוך הבית או כאשר אתם תהיו בחוץ. הבית שלכם הוא המקום שבו אתם אמורים להרגיש הכי בטוחים שיש, ואפילו כיוון דלת יכול לשנות את הכל.

טיפ ראשון: התקינו מצלמות אבטחה

אחת מהדרכים הכי יעילות לאבטח את הבית ולהרחיק את הפורצים היא על ידי התקנת מצלמות אבטחה. באופן מוכח פורצים מעדיפים שלא להיכנס לבית שמותקנות בו מצלמות אבטחה. כך שרק ההתקנה של מצלמת האבטחה תוכל לסייע לכם להשיג את המטרה הרצויה. בנוסף לכך התקנת מצלמות אבטחה תסייע לכם לראות מה קורה בכל רגע נתון בתוך הבית שלכם. כל אחד מאיתנו ישמח לדעת מה קורה עם הילדים ומה מצבם של כל שאר בני המשפחה.

טיפ שני: התקינו סורגים בבית

אפילו אם אתם לא אוהבים סורגים, עליכם לקחת בחשבון כי הם מהאמצעים הכי אפקטיביים להרחקת פורצים. ברגע שפורצים יראו כי יש בית מסוים שיש בו סורגים, הם אוטומטית יעדיפו לבחון אפשרויות אחרות. זוהי אחת מהסיבות שסורגים הפכו להיות מהאמצעים הכי יעילים להרחקת פורצים. לא סתם כמעט בכל בית כיום מותקנים סורגים, בטח אם מדובר על בית בקומה נמוכה. לאורך השנים הוכח כי סורגים מסייעים להרחיק פורצים, והם מגבירים את תחושת הביטחון.

טיפ שלישי: התקינו מערכת אזעקה מתקדמת

בנוסף למצלמות אבטחה, על מנת שתוכלו להפוך את האבטחה להכי אידיאלית שיש יהיה עליכם להתקין גם מערכת אזעקה מתקדמת. מערכת האזעקה תאפשר לכם לקבל התראות בזמן אמת בכל רגע נתון שמישהו לא רצוי ייכנס אליכם לבית. גם אם אתם לא נמצאים בבית, תוכלו לדעת כל הזמן מה קורה בתוכו. השילוב של המצלמות ביחד עם האזעקה יאפשרו לכם לדעת שאתם תמיד בבקרה. אף פורץ לא ירצה לפרוץ לתוך בית שיש בו מערכת אזעקה ביחד עם מצלמות מתקדמות.