עמוד הבית מנעולן בירושלים

מנעולן מומלץ בירושלים

  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולנים מומלצים
מנעולן מומלץ בירושלים

מנעולן מומלץ בירושלים

זה לא משנה אם יש לך בית ברחביה או עסק במרכז העיר. תקלות במנעולי המבנים שלך יכולות לקרות בכל מקום. לשם כך בדיוק אנו מציעים עבורך כאן מנעולנים מומלצים בירושלים הזמינים לך 24 שעות ביממה. אצלנו ניתן ליהנות משירות מהיר תוך עשרים דקות ממנעולנים מנוסים ומקצועיים. כאן ניתן לבחור אנשי מקצוע מובילים שיספקו לך שירותי מנעולן מוסמך עם כל ההסמכות והתעודות ותעודת יושר. כל התקלות יתוקנו במהירות הבזק וללא נזק נלווה לרכוש ובמחירים זולים והוגנים. אנו משתמשים במוצרים בעלי טכולוגיות מתקדמות שלא ניתנות לשכפול מבית היוצר של חברת רב בריח. 

חיפשת מנעולנים מומלצים בירושלים? המומחים שלנו זמינים לך מסביב לשעון תוך 20 דקות הגעה בלבד

ננעלת מחוץ לבית? הרכב מסרב להיפתח? אין ספק שאירועים כאלו יכולים להיות מביכים מאוד. ברגעים כמו אלו, חשוב שיעמדו לרשותך שירותי מנעולן מוסמך לפריצת דלתות בירושלים. הגעת למקום הנכון! המנעולנים שלנו זמינים עבורך 24/7  תוך עשרים דקות מזמן הקריאה. אם הדלת ממאנת להפתח, או אם נעלם או נגנב המפתח, אצלנו ממתין לך שירות אמין, הוגן ומהיר.

דלת ביתך מסרבת להפתח? נתקלת בצילינדר חורק? המפתח אל ביתך אבד? אנו מציעים שירותי מנעולן עם תו המומלצים ובמחירים הוגנים!

כאן ניתן למצוא בעלי מקצוע מוסמכים בעלי היתרים והסמכות לבצע פעולות אבטחה ומיגון. פעמים רבות אנו יכולים להתקל במצבים בהם אנו לא יכולים להכנס את ביתנו או אל רכבנו, לעתים בשעות לא קונבנציונליות בהן קשה למצוא בעל מקצוע זמין ומומלץ, ובמקרים אחרים כאשר נרצה לספק בטיחות גבוהה יותר עבור ביתנו או בית העסק שלנו. 

מתי נדרשים שירותי מנעולן בירושלים?

אצלנו זמינים לך שירותים רבים ומגוונים כמו החלפת צילינדר, שכפול מפתחות רב בריח, החלפת צילינדר, פריצת מנעולים, החלפת מנעולים ועד לתיקון דלתות, תיקון דלתות זכוכית, פריצת רכבים והתקנת מנעולי אבטחה. אנו מבצעים גם תיקון ונעילת דלתות וחלונות, התקנת כספות וידיות בהלה. 

רוצה למצוא עוד היום את המומחה האידיאלי למשימה הנדרשת עבורך? אתר "מנעולים מומלצים" יאפשר לך לאתר אותם בקלות!

המחיר מרתיע אותך? גם לשירותי מנעולן ניתן לעשות סקר שוק

אנו שומעים הרבה על מקרים בהם אזרחים תמימים שזקוקים לשירותי מנעולן בירושלים, בעיקר בשעות הלילה המאוחרות. הרבה פעמים הם נותרים ללא הרבה ברירות ומשלמים מחיר שבדיעבד מתגלה כמופרז ביחס למחירים המוצעים על ידי מנעולנים הגונים ומקצועיים. מעבר לכך, בהרבה מקרים פורצי דלתות ללא ניסיון יכולים לגרום נזק גם לדלת וגם לצילינדר ולבסוף התשלום יהיה כפול ומכופל בשל הנזק שנגרם. על כן, מן הידוע הוא שמומלץ לדעת את מחיר העבודה מראש עוד לפני הזמנת המנעול. מובן מאליו שבאם ניתן לדחות את הקריאה למנעולן בבוקר, כך ייטב מכיוון שהמחיר לפריצת הדלת יהיה הרבה יותר נמוך.

מחירון מנעולן בירושלים

  • עלות ביקור – 200-200 ש"ח 
  • פריצת דלתות – 250 – 400 ש"ח
  • התקנת צילינדרים – 250 – 500 ש"ח
  • החלפת מנעולים – 350- 600 ש"ח 
  • פריצת כספות – 250 – 350 ש"ח
  • תיקון דלתות – 400 – 700 ש"ח 

לחזור לשגרה בהקדם האפשרי

כאשר יש מקרה בו אזרח נתקל בדלת שלא ניתן לפתוח, מנעולן מומלץ בירושלים יכול לספק שירות פריצה יוצא מן הכלל. אנו מוסמכים בפריצת כל סוגי הדלתות בין אם מדובר בדלת פנים או חוץ. מעבר לעובדה שהפריצה מתבצעת באופן מקצועי, אנשי המקצוע שלנו מיישמים שיטות מהירות המבטיחות מינימום תקלות וחזרה מהירה ככל הניתן לשגרה. אנו יודעים לפרוץ כל דלת, 24 שעות ביממה ונהיה אצלכם בתוך 20 דקות מזמן הפניה.

פריצת כל סוגי המנעולים במקצועיות

המנעול חורק והדלת פשוט לא נפתחת? זה הזמן להזעיק מנעולן מקצועי בירושלים, המנעולן המקצוען יגיע אליך תוך עשרים דקות מרגע הפניה ויספק מענה לכל סוגי המנעולים במחיר משתלם. 

החלפת צילינדר בירושלים – מצילינדר מולטילוק ועד צילינדר רב בריח

הצילינדר הוא אחד החלקים המרכזיים במערכת הנעילה של הדלת. הצילינדר הוא החלק של המנעול אליו נכנס מפתח הדירה. זהו החלק החשוב ביותר בפתיחת הדלת ולרוב פתיחת הדלת נתקעת בשל תקלה בצילינדר. ישנם סוגים ודגמים רבים של צילינדרים – לדוגמה צילינדר רב בריח, צילינדר מולטילוק (חברת מנעולים ישראלית מבית היוצר של רב בריח) המייצרת ומשווקת מוצרים מתקדמים בתחום המנעולים), כרטיסים חכמים ואפילן מנעולים עם מנגנון כפול. ישנם מספר גורמים בעטיים מחליפים צילינדר:

פריצה לדירה 

לצערנו יש מקרים רבים בהם נתקלנו אצל לקוחותינו שדירתם נפרצה ולאחר הפריצה הפורץ החליט לשכפל את המפתחות לדירה כך שבעתיד הוא יוכל להכנס שוב לדירה. מומלץ מאוד לאחר פריצת דירה להחליף את כל הצילינדרים על מנת להבטיח את הבטיחות ולהשרות תחושת ביטחון על כל יושבי הבית. 

תקלה בצילינדר 

מקרה נפוץ נוסף הוא כאשר לקוח מבקש להכנס לדירתו אך לא מצליח לפתוח את הדלת מסיבה לא ברורה. ברוב המקרים תהיה זאת תקלה בצילינדר ואז יש לקרוא לבעל מקצוע מוסמך אשר יסייע בפתרון הבעיה ויחליף צילינדר. 

מעבר לדירה חדשה 

עברת לדירה חדשה? מזל טוב! אם גרו קודם לכן דיירים אחרים בדירה, אנו ממליצים בחום להחליף צילינדר. רצוי אפילו להעלות את הנושא במעמד החוזה על מנת להמנע מאי נעימויות. אין לדעת כמה מפתחות משוכפלים של הדירה החדשה קיימים בחוץ והחלפת צילינדר תעניק לך ביטחון ושקט נפשי. 

איבוד מפתח 

פעמים רבות, גם אם לא עברת דירה ולמרבה המזל דירתכם לא נפרצה ואפילו הצילינדר תקין לחלוטין –המפתח לדירה תמיד עלול ללכת לאיבוד ולהשאיר אותנו מחוץ לדירה. במקרה זה יש להחליף צילינדר משני טעמים, גם כדי להכנס פיזית לדירה וגם על מנת להבטיח שאף אחד לא יוכל להשתמש במפתח שאבד.

פורץ כספות בירושלים – מתי יש להזמין שירות פריצת כספות?

הכספת היא אחד הפריטים המאובטחים ביותר בבית ולמרות קונספציה זו, קורה לא מעט שבעלי כספות נתקלים בתקלות שונות בכספת. התקלות יכולות להתהוות כתוצאה מבלאי או כוח עליון אך לעתים היא יכולה לקרות דרך יד מכוונת. כשמדובר בפריצת כספות יש צורך בפריצה מקצועית ואיכותית תוך מינימום נזק לתכולת הכספת. במקרים רבים בכספת מוטמנים מסמכים רגישים ולעתים בעלי הכספת מנסים לפרוץ את הכספת שלהם עצמם. מצבים כאלה עשויים מאוד להחמיר את מצב הכספת ועלולים לפגוע גם בתכולתה. באתר מנעולנים מומלצים תוכלו למצוא מומחים מקצועים בכל הקשור לפריצת כספות בירושלים. 

אנו מציעים גם שירותי שכפול מפתחות רב בריח

חברת רב בריח היא אחת החברות הגדולות והמובילות ביותר בתחום המפתחות והדלתות. לרב בריח יש מספר מכובד של צילינדרים מודרנים ומסורתיים הנצרכים על ידי הלקוחות וזאת בשל איכות המוצרים של החברה. החברה עומלת תמיד על מנת ליצור דגמי מפתחות הקשים מאוד לפענוח ולשכפול. חברת רב בריח עובדת עם המנעולנים המקצועיים והמובילים בארץ ומעניקה את האפשרות להנות ממוצרים איכותיים ובטוחים במינימום מחיר. באתר "מנעולנים מומלצים" ניתן למצוא מומחים בעלי תעודות והסמכה מקצועית בכל הקשור לשכפול מפתחות רב בריח בירושלים שיספקו מענה הולם, מהיר ובמחירים נמוכים. כל המנעולנים בחברתנו הם מורשי שכפול, בעלי תעודת יושר ומחזיקים בגלמים מקוריים מחברת רב בריח. 

שירותי החלפת מנעולים בירושלים

החלפת מנעולים בירושלים היא אמנות של ממש. בהרבה מקרים נצטרך להחליף מנעול מסיבות שונות ומשונות, בין אם זו דלת הכניסה שלא נפתחת או דלת של אחד החדרים שלא נפתחת כתמול שלשום ולעיתים עלינו אפילו להחליף את מפתח הרכב. במקרים כגון אלו ברור כי הפתרון המהיר, האיכותי והיעיל ביותר יהא מנעולן מוסמך והגון בעל תעודות והסמכות, תעודת יושר, ניסיון רב בתחום ומוניטין. מנעול הדלת הוא מנגנון שתפקידו לספק לנו אבטחה, ביטחון ושקט נפשי, להקשות על הפורצים ואף לייצר הרתעה באמצעות מנעול רב בריח איכותי וקשה מאוד לשכפול. 

מתי ניאלץ להחליף מנעול בירושלים? 

דלת הכניסה לבית איננה נפתחת  

במקרה בו אנחנו לא מצליחים לפתוח את דלת הבית, הרבה פעמים כתוצאה מבלאי של הצילינדר המותקן בדלת, אנו מאוד רוצים להכנס לביתנו אחרי יום מפרך, אך הדלת ממאנת להפתח. אז נצטרך להחליף את המנעול של הבית וקרוב לודאי גם את הצילינדר.

מעבר דירה 

כדי להבטיח ראש שקט לאורך כל תקופת המגורים בדירה החדשה, מומלץ להחליף את המנעול הקודם ולוודא שלאף דייר קודם לא יהיה מפתח משוכפל לבית שלך. בתהליך פשוט, מהיר ובמחיר נוח, ניתן לקנות לא מעט שלוות נפש. 

לתחושת הביטחון שלך

האם יש גל פריצות בשכונה שלך? האם תחושת הביטחון שלך הופרה עקב איומים או סכסוך? כדי להבטיח שביתך יישאר מבצרך, תמיד ניתן להחליף את המנעולים בדירה למנגנון מתקדם ואיכותי יותר ולשפר את האבטחה.

נוסף לכל אלו אנו ממליצים בחום להחליף מנעול אחת למספר שנים מאחר ועם הזמן נוצרים שחיקה ובלאי טבעיים של המנעול, יחד עם זאת עולם הטכנולוגיה מתקדם ומשתפר מאוד ונוצרות טכנולוגיות טובות, איכותיות ובטיחותיות יותר לדירה. 

תיקון דלתות זכוכית בירושלים

אם דלת הזכוכית בביתך או במשרדך צריכה תיקון קל בוודאי, כבר ידוע לך שתיקון דלת שכזו היא מלאכת אמנות של ממש. מאחר ומדובר בדלת לא שכיחה שעשויה מחומר גלם מאוד עדין יש צורך בבעל מקצוע בעל ניסיון רב ומוניטין בתחום המנעולנות מחד וכזה שמחזיק בידע רב בעבודה עם דלתות זכוכית מאידך. דלת זכוכית מייצרת אווירה יוקרתית ומודרנית אך מצד שני אל לנו להתפשר על עניין הביטחון שהיא אמורה לייצר. לעתים דלת הזכוכית היקרה יכולה לייצר בעיות ותקלות שונות הדורשות תיקון. התקלות השונות שדלת הזכוכית עלולה לייצר הן תקיעה של הדלת, חוסר יכולת לסגור את הדלת, סדק או שבר בדלת, יציאה מאיזון בדלת ואפילו ניתוק מן הצירים.  

באתר "מנעולנים מומלצים" ניתן למצוא בעלי מקצוע לתיקון דלתות בירושלים החל מ-400 שקלים בלבד. 

על מנעולן בירושלים יצאת צדיק כבר שמעת?

עם מחירים משתלמים ואמינות מקצועית בלתי מתפשרת, אנו מעניקים לך את חוויית השירות הטובה ביותר. צוות מנעולנים מומלצים בירושלים זמינים עבורך בכל עת ויגיעו אליך לחילוץ 24/7 ותוך 20 דקות מרגע הקריאה בלבד. 

איתך מסביב לשעון – גם בשבת

אנו מודעים לעובדה שתקלות במנעול הן לא אירוע שניתן לצפות ושדורש מענה מידי. לכן, באתר "מנעולנים מומלצים" זמינים לך בעלי מקצוע שעובדים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. אנו מספקים מעטפת שלמה של שירותים בכל הקשור לפריצת מנעולים בכל עת ומספקים מענה תוך 20 דקות. כל המנעולנים שלנו פועלים תחת אישורים הנדרשים כחוק ממשטרת ישראל, עם ניסיון ומוניטין בתחום ועם המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר בתחום האבטחה.

רוצה מענה מקצועי ואמין לכל צרכיך בשירותי מנעולן בירושלים? אנחנו הכתובת האידיאלית שלך וזמינים לך במרחק פניה אחת. 

תוכן העניינים