עמוד הבית מנעולן בתל אביב

מנעולן מומלץ בתל אביב

 • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
 • שירות מהיר 20 דקות
 • מנעולנים מומלצים
מנעולן מומלץ בתל אביב
1

מנעולנים מומלצים בתל אביב זמינים עבורך לחילוץ 24/7 – 20 דק' הגעה

גרים בתל אביב והדלת מסרבת להיפתח? הגעתם לכתובת הנכונה, יש לכם אל מי לפנות כדי לקבל תיקון אפקטיבי. בעיר גדולה כמו תל אביב תוכלו למצוא מגוון רחב של אנשי מקצוע, אך לא כולם יספקו לכם שירות מקצועי ואמין. מנעולן בתל אביב הוא האיש שתקראו לו כאשר מתעוררת תקלה בדלת הכניסה או באחת מהדלתות הפנימיות של הבית.

תקועים מחוץ לדלת? הצילנדר תקול? הכספת נעולה? שירותי מנעולן מומלץ עם תו המומלצים ובמחירים הוגנים!

אצלנו באתר תמצאו בעלי מקצוע אשר מחזיקים בכל ההיתרים והסמכות לשם ביצוע פעולות שונות הקשורות לאבטחה ומיגון. יש לא מעט סיטואציות שבו נזמין מנעולן, החל מסיטואציות בהם אנו זקוקים נואשות להיכנס אל הבית ו/או אל הרכב שלנו ובמקרים מסוימים כאשר אנו נרצה לספק מעטפת בטיחותית ומלאה יותר לבית שלנו ו/או לעסק שלנו. על מנעולן יצאת צדיק בתל אביב, כבר שמעתם?

שירותי מנעולן בת"א – סיבות נפוצות להזמנת מנעולן

 • פריצת כספות
 • החלפת צילינדר
 • שכפול מפתחות רב בריח
 • החלפת מנעולים
 • פריצת מנעולים
 • תיקון דלתות
 • תיקון דלתות זכוכית
 • פריצת רכבים
 • התקנת מנעולי אבטחה 
 • תיקון נעילת דלתות וחלונות
 • התקנת כספות 
 • ידיות בהלה

באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו את כל המנעולנים המובילים כולל סוגי עבודות אותם הוא מבצע!

מפחדים מהמחיר? כדאי לדעת מראש מה טווח המחירים לשירותי מנעולן

ריכזנו עבורכם מחירון מעודכן לשירותי מנעולנים בתל אביב. כך שתוכלו לדעת את טווח המחירים ללא הפתעות!

מחירון מנעולן בתל אביב

 

עלות ביקור 200-300 ש"ח
פריצת דלתות 250-400 ש"ח
התקנת צילינדרים  250-500 ש"ח
החלפת מנעולים 350-600 ש"ח
פריצת כספות  250-350 ש"ח
תיקון דלתות 400-700 ש"ח

 

פריצת כל סוגי הדלתות במהירות

אחד מהשירותים השכיחים ביותר שאותם מנעולן מומלץ בתל אביב מספק הוא כמובן שירות פריצה. אנו מתמחים בפריצת כל סוגי הדלתות, בין אם מדובר על דלתות פנים או חוץ. כך שאתם תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו שירות יוצא מגדר הרגיל. המומחיות שלנו לא רק באה לידיי ביטוי באיכות הפריצה אלה גם במהירות הפריצה. התהליך כולו יתבצע במהירות, ואתם תוכלו לחזור לשגרה תוך זמן קצר. זה לא משנה אם יש לכם דלת חדשה או ישנה, מנעולן 24 שעות בתל אביב חייב לדעת לפרוץ כל דלת

פריצת כל סוגי המנעולים במקצועיות 

אתם רוצים להזעיק מנעולן בתל אביב והמרכז בגלל שהמנעול עושה צרות? מוטב כי תזעיקו מנעולן מקצועי בת"א שיוכל לספק שירות לכל סוגי המנעולים. אתכם מעניין כי המנעולן יפתור את התקלה, ולא מעניין אתכם איך הוא יבצע את ההליך. העיקר הוא שתוכלו לפתוח או לסגור את המנעול בעצמכם, מבלי שיהיו בעיות מיוחדות.

החלפת צילינדר בתל אביב – צילינדר רב בריח, צילינדר מולטילוק ועוד!

אנו מאמינים שיצא לכם לשמוע לא מעט פעמים על "צילינדר", כאשר אנחנו מדברים על דלתות ומערכות נעילה אנו רואים כי אחד החלקים המרכזיים במערכת הנעילה שמו הוא הצילינדר. תפקידו של הצילינדר להיות החלק של המנעול אשר אליו ייכנס מפתח הדירה. כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי יש סוגים רבים של מנעולים הפועלים עם צילינדר, יחד עם זאת ניתן למצוא מגוון רחב של צילינדרים ודגמים – לדוגמא: צילינדר רב בריח, צילינדר מולטילוק, כרטיסים חכמים ועד מנעולים עם מנגנון כפול. אנו למדים כי לקוחות מחליפים צילינדר בעקבות מספר גורמים:

 

 • "הצילו – אני תקוע מחוץ לבית" – זה המקרה הנפוץ ביותר, במקרה זה אנו עדים לתקלה בצילינדר הקיים וכתוצאה מכך אנו לא מצליחים לפתוח את דלת הבית. לא מעט מן המקרים התקלה תהיה הצילינדר ולכן נצטרך לקרוא לבעל מקצוע אשר יעזור לנו לטפל בבעיה.
 • פריצה לדירה –  אנו מאחלים לכם שלא תהיו במקום הזה, אנו עדים מלקוחותינו ללא מעט מקרים בהם דירתם נפרצה ולאחר מכן החליט הפורץ לשכפל את המפתחות כך שיוכל להיכנס בכל עת בעתיד לדירה שוב ולבצע את זממו. אנו ממליצים לכם לאחר פריצת דירה להחליף צילינדרים לכל הדלתות על מנת להבטיח את הבטיחות שלכם. 
 • מעבר לדירה חדשה – מזל טוב! עברתם לדירה חדשה. אם עברתם לדירה אשר התגוררו בה דיירים לפניכם אנו ממליצים לכם להחליף צילינדר, כמו כן אפילו להעלות זאת כבר במעמד החוזה על מנת להימנע מאי נעימויות. אתם לא יכולים לנחש כמה מפתחות משוכפלים של הדירה שלכם מסתובבים בחוץ, זו הדרך שלכם להעניק לעצמכם שקט נפשי וביטחון.
 • המקרה המעצבן – זה יכול לקרות לכל אחד, לא עברנו דירה, למזלנו אף אחד לא פרץ לדירה שלנו והצילינדר שלנו בסדר גמור. יחד עם זאת, איבדנו את המפתח לדירה ואנו לא יכולים להיכנס אל הדירה. במקרה כזה אנו נצטרך להחליף צילינדר גם על מנת להיכנס לדירה וגם על מנת להבטיח כי המפתח שלנו לא מסתובב ברחובות וינוצל יום אחד לרעתנו.

פורץ כספות בתל אביב – מתי נזדקק להזמין שירות פריצת כספות? 

כאשר אנחנו מדברים על כספת אנו לרוב מדברים על אחד הפריטים "המאובטחים" בבית, זו המחשבה שעוברת לנו בראש. יחד עם זאת, למרות המחשבה הרווחת לא מעט בעלי כספות מוצאים את עצמם חווים תקלות שונות בכספת שלכם – אלו יכולות להיות תקלות אשר קרו דרך יד מכוונת ולעיתים אלו יכולים להיות כתוצאה מבלאי ו/או כוח עליון. כאשר אנחנו מדברים על פריצת כספות בתל אביב אנו מדברים על הצורך בפריצה איכותית, תוך כדי מינימום נזק לתכולה של הכספת. היות וכספת מכילה לא מעט מן הפעמים מסמכים רגישים אנו רואים לא מעט אנשים מנסים לפרוץ את הכספת בעצמם, סיטואציות אלו רק מחמירות את מצב הכספת ועלולים לפגוע בתכולת הכספת כולה. באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו מומחים בכל הקשור לפריצת כספות ושכפול מפתחות רב בריח בתל אביב

שכפול מפתחות רב בריח

כאשר אנחנו מדברים על חברת רב בריח אנו מדברים על אחת החברות הגדולות והמובילות ביותר בתחום המפתחות והדלתות. אנו רואים כי מספר רב מן הצילינדרים המסורתיים והמודרניים קשורים לחברת רב בריח, החברה עובדת במשך השנים ללא לאות על מנת ליצור דגמי מפתחות עם "פרופילים" קשים לפענוח ושכפול. חברת רב בריח עובדת עם המנעולנים המובילים ביותר בארץ ונותנת לכם את האפשרות ליהנות ממקסימום איכות וביטחון במינימום מחיר. באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו מומחים בכל הקשור לשכפול מפתחות רב בריח בתל אביב ומספקת מענה רחב למגוון לקוחות בעיר. כל המנעולנים בחברתנו הינם מורשים שכפול, בעלי תעודת יושר ומחזיקים בגלמים מקוריים מן חברת רב בריח.

שירותי החלפת מנעולים בתל אביב

החלפת מנעולים בתל אביב היא מלאכת מחשבת של ממש, אנו יכולים למצוא את עצמנו מחליפים מנעולים משלל סיבות – אלו יכולים להיות דלת הכניסה שלא נפתחת, דלת אחד החדרים שמתחילה להיתקע לאט ולעיתים אף מפתח הרכב. במקרים כאלו אנו יודעים כי הפתרון האיכותי, המהיר והיעיל ביותר עבורנו הוא מנעולן בעל ניסיון ומוניטין. כאשר אנחנו מדברים על מנעול הבית אנו מדברים על מנגנון אשר תפקידו לספק עבורכם אבטחה מרבית, להקשות על הפורצים ואף ליצור הרתעה. מתי אנו נצטרך להחליף מנעול בתל אביב?

 

 • שיהיה במזל, עברתם דירה – אחרי תקופה לא קצרה של חיפושים הגעתם לדירה חדשה, במקרה והגעתם אל דירה חדשה ושכורה אנו ממליצים לכם להחליף את המנעול בדירה שלכם. עליכם לצאת מנקודת הנחה כי אתם לא יודעים כמה שוכרים היו לפניכם ומתי המנעול הוחלף לאחרונה, אף אחד לא רוצה ללכת לישון בידיעה כי מסתובבים עשרות מפתחות שלו ברחבי הארץ. 
 • דלת הבית לא נפתחת – אין ספק שמדובר במקרה פחות נעים אך גם מקרים כאלו קורים, דלת הכניסה שלכם לא נפתחת ואתם מתים להיכנס לבית אחרי יום עבודה ארוך. במקרה זה תצטרכו להחליף מנעולן.
 • גל פריצות – לא מעט שכונות בארץ חוות גלי פריצה מתמשכים, על מנת לאבטח את עצמכם בצורה הטובה ביותר אתם תצטרכו להחליף מנעולים איכותיים, בעלי מנגנוני אבטחה מתקדמים ויכולת הרתעה.

כמו כן, אנו ממליצים להחליף מנעול אחת למספר שנים מאחר וישנו בלאי ושחיקה טבעיים של המנעול, יחד עם זאת עולם הטכנולוגיה משתפר ומתקדם פלאים מדי שנה ונוצרות טכנולוגיות איכותית, טובות ובטיחותיות הרבה יותר לדירה שלכם.

תיקון דלתות זכוכית בתל אביב

דלת הזכוכית בבית שלכם או שמא דלת הזכוכית במשרד שלכם צריכה תיקון קל? כאשר אנחנו מדברים על תיקון דלתות זכוכית אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר ומדובר דלת לא כל כך שכיחה וישנו הצורך בבעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום המנעולנות וידע בעבודה עם דלתות זכוכית בפרט. דלת זכוכית היא הדרך שלנו לייצר אווירה מודרנית, איכותית ויוקרתית אך לא להתפשר באותה נשימה על ביטחון רב. לפעמים דלת הזכוכית הכה יקרה שלנו חווה בעיות ותקלות שונות הדורשות תיקון – אלו יכולים להיות תקיעה של הדלת, חוסר יכולת לסגור את הדלת עד הסוף, סדק, שבר, יציאה מאיזון ואף ניתוק מן הצירים. 

באתר "מנעולנים מומלצים" תוכלו למצוא מגוון שירותי תיקוני דלתות:

 • תיקון דלתות עץ
 • תיקון דלתות פלדלת
 • תיקון דלתות ממד
 • תיקון דלתות זכוכית
 • תיקון דלתות לעסקים בתל אביב
 • תיקון דלתות אלומיניום
 • תיקון דלתות בהלה
 • תיקון דלתות כניסה לבניין

באתר "מנעולנים מומלצים" תוכלו למצוא בעלי מקצוע לתיקון דלתות החל מ-400 ש"ח

"מנעולן בתל אביב יצאת צדיק" – מכירים את זה?

צוות מנעולנים מומלצים מחכה למבחן שלך וזמין להגיע עד אליך תוך 20 דקות לחילוץ 24 שעות ביממה.

מנעולנים מקצוענים זמינים 24 שעות ובשבת

באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו בעלי מקצוע שעובדים מסביב לשעון. אנו יוצאים מנקודת הנחה כי אף אחד לא יכול לתזמן עם המנעול שלו מתי הוא יחליט לשבוק חיים, כתוצאה מכך אנו מספקים מעטפת שלמה בכל הקשור לפריצת מנעולים ומספקים שירותים מסביב לשעון 24 שעות 7 ימים בשבוע. פריצת מנעולים היא מלאכת מחשבת של ממש ועבודה המותאמת לבעלי מקצוע, במיוחד בעולם המודרני בו אנו חיים בו הטכנולוגיה בכל הקשור לפריצת מנעולים פורצת כל תקרת זכוכית אפשרית – לכן אתם צריכים בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום אשר יעזור לכם.

 

מנעולנים מומלצים סניף תל אביב

לקוחותינו ממליצים