עמוד הבית החלפת מנעולים

החלפת מנעולים

  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולנים מומלצים
החלפת מנעולים
1
פלג מנעולן
זמין לשיחה
הצג מספר
whatsapp
הודעה
2
3

נכנסתם לדירה חדשה? המנעול הישן מתחיל לעשות בעיות? אין טעם שתחכו עד שיהיה מאוחר מידיי. החלפת מנעולים לדלת באופן יזום יכולה להגיע ממגוון רחב של סיבות, אך הכי חשוב שתעשו אותה בזמן. בכדי שלא תבינו כי ההתמהמהות שלכם עלתה לכם ביוקר.

האם ניתן לבצע החלפת מנעולים ללא מנעולן?

כאשר מדובר על החלפה של מנעול לדלת, תוכלו לבצע את הפעולה בעצמכם. אך מדובר על פעולה חשובה במיוחד, ולכן מוטב כי את האחריות תפקידו בידיים של מנעולן מוסמך. החלפת מנעולים לרכב זה כבר עניין רציני יותר, החלפה שכזאת תהיו מוכרחים לבצע רק עם מנעולן. כל החלטה שלא תעשו, עליכם להיות סבורים כי היא הנכונה עבורכם.

מה צריך לבדוק כאשר מבצעים החלפת מנעול?

  • החלפת מנעול פנדור צריכה להתבצע על ידי מנעולן מוסמך. לפני שאתם מזמינים איש מקצוע כזה או אחר, עליכם להיות בטוחים כי תוכלו לסמוך עליו. אל תאפשרו לאיש מקצוע שהוא לא מנעולן מוסמך לבצע את ההחלפה של המנעול.
  • החלפת מנעול לדלת צריכה להגיע עם אחריות על העבודה ועל המנעול עצמו. אם לא תקבלו אחריות, זה אמור להדליק לכם נורות אדומות. האחריות היא תעודת הביטוח שלכם למקרה שבו משהו ישתבש. 
  • לא תמיד צריך לבצע החלפת מנעול, ניתן גם להחליף רק את הצילינדר במנעול. מוטב כי תתייעצו עם המנעולן לפני שתגיעו להחלטה כזאת או אחרת. השאיפה כמובן היא לחסוך בעלויות, אך עדיין לקבל את התמורה המקסימלית.
  • החלפת מנעול לא צריכה להתבצע הרבה זמן. כך שאם המנעול מתעכב עם ההחלפה של המנעול, מוטב כי תשאלו מהי הסיבה לכך. חשוב מאוד שתהיו עם יד על הדופק לכל אורך העבודה של המנעולן שהזמנתם.

האם החלפת מנעולים רב בריח מתבצעת רק בעת תקלה?

תוכלו לבצע החלפת מנעולים לדלת מכל סיבה שהיא. בין אם ההחלפה מתבצעת בגלל תקלה טכנית, ובין אם מדובר על רצון לשדרג את המנעול הישן. החלפה של מנעול מתבצעת בכדי שתוכלו ללכת לישון בשקט בלילה, ולקום בבוקר מבלי שיהיו לכם דאגות. אם אתם ישנים טוב בלילה, המנעול עושה את העבודה שלו.

איך ניתן לזהות מנעולן אמין להחלפת מנעול?

יש לא מעט שיטות שבאמצעותם תוכלו לעשות הפרדה בין מנעולנים אמינים לבין כאלה לא אמינים. אך השיטה היעילה ביותר היא פשוט לבחור מנעולנים שיש עליהם ביקורות טובות מלקוחות אחרים. בכל מה שקשור לנושא של החלפת מנעולים פנדור, מה שטוב לאחרים בטוח יהיה בסופו של יום גם טוב עבורכם. אם למנעולן יש ביקורות טובות, תוכלו לסמוך עליו.

כמה תצטרכו לשלם?

המחיר שאותו תצטרכו לשלם משתנה בהתאם לסוג המנעול שאותו תרצו להתקין. ככל שתרצו להתקין מנעול מתקדם יותר, כך תצטרכו מן הסתם לשלם עליו יותר. אך באופן עקרוני העלות אמורה לנוע בין 250-400 ₪ ברוב המקרים. מוטב כי תבצעו תיאום ציפיות עם המנעולן טרם תחילת העבודה.

החלפת מנעולים רק עם המומלצים – שירות בפריסה ארצית

רוצים להחליף מנעול לדלת? תדעו שיש לכם אל מי לפנות. אצלנו תוכלו להנות ממנעולנים מומלצים המעניקים לכם ממחירים נוחים, ביחד עם שירות מקצועי וללא פשרות. בתוך זמן קצר תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו המנעול הישן יוחלף במנעול חדש עם אחריות. בכל בעיה או תקלה הקשורה לדלת, תדעו שאנו הכתובת עבורכם.

 רוצים לדעת שאתם יכולים לישון בשקט בלילה? תתקשרו אלינו, ובתוך זמן קצר כבר נהיה אצלכם בבית. נבצע את ההחלפה של המנעול, ונאפשר לכם לחזור לשגרה.

לקוחותינו ממליצים