עמוד הבית פורץ רכבים

פורץ רכבים

  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולנים מומלצים
פורץ רכבים
1
פלג מנעולן
זמין לשיחה
הצג מספר
whatsapp
הודעה
2
3

תקועים מחוץ לרכב? הגעתם למקום הנכון.

בכל מצב של אובדן מפתח, מפתח לקוי, אי יכולת לפתוח את הרכב הצוות שלנו זמין עבורכם 24/7 במהירות עד אליכם.

פורצי רכבים מומלצים בעלי ניסיון כאילו שידעו לבצע את הפריצה במחיר הגון מבלי לגרום לנזק חלילה של הרכב. כאשר זה נוגע לרכב שלכם אין מקום לפשרות 🙂

למה להזמין פורץ רכבים ולא לפנות למוסך?

האינסטינקט הראשוני שלכם יהיה לקחת את הרכב ישירות למוסך כאשר מתעוררת תקלה. אך אתם צריכים לזכור כי כאשר הרכב תקוע, רק גרר יוכל להזיז אותו מהמקום. פורץ רכבים 24 שעות יגיע אליכם לכל מקום, ויבצע את התיקון מבלי שתצטרכו לגרור את הרכב. מדובר על איש מקצוע שיכול לפתוח סוגים שונים של תקלות.

באילו מצבים כדאי להזעיק פורץ רכבים 24 שעות?

  • כאשר אתם מנסים לפתוח את הרכב, אך הרכב לא נפתח מסיבות כאלה או אחרות. לא משנה אם התקלה היא במפתח או בשלט של הרכב.
  • כאשר המפתח לא נכנס או לא מסתובב בתוך הסוויץ'. במקרה כזה רק מנעולן רכב מוסמך יוכל לפתור את המצב, ולאפשר לכם להניע את הרכב.
  • כאשר מערכת האזעקה של הרכב איננה פועלת בצורה תקינה. בין אם היא פועלת ללא הפסקה או לא פועלת בכלל.
  • כאשר תרצו להחליף את המנעולים של הרכב. תוכלו לעשות זאת כאמצעי הגנה על הרכב או כפעולה מאולצת לאחר פריצה לרכב.

בכל פעולה שקשורה למנעולים או למפתחות של הרכב, יהיה עליכם לפנות אל פורץ רכבים. מדובר על איש מקצוע שמתמחה בכל מה שקשור למנעולים ומפתחות בתחום הרכב. כך שתוכלו לדעת כי הפתרון שתקבלו יהיה הפתרון הטוב והמקצועי ביותר, וזה מה שהכי חשוב מבחינתכם. 

האם מנעולן רכב עובר הכשרה מיוחדת?

לא כל מנעולן יכול להיות פורץ רכבים, ולכן כאשר אתם בוחרים את האיש הנכון עליכם לוודא כי יש לו את ההכשרה המתאימה. לא מעט אנשים בוחרים במנעולן הראשון שצץ להם בחיפוש, אך בפועל לא מדובר על מנעולן שהוא מנעולן רכב מוסמך. כך שתבחנו את איש המקצוע שאמור להגיע אליכם בקפידה, כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו תצטרכו לשלם ביוקר.

האם עלול להיגרם נזק לרכב לאחר הפריצה?

כל עוד תבחרו מנעולן מקצועי שיבצע את המשימה, היא ככל הנראה תסתיים בצורה מוצלחת. פורץ רכבים 24 שעות מכיר את כל סוגי המנעולים השונים, ולפיכך הוא ידע לפרוץ את הרכב מבלי שייגרם נזק. אך גם במקרה שבו נגרם נזק כזה או אחר, אותו מנעולן רכב יוכל לפתור את התקלה שנוצרה תוך זמן קצר.

פורץ רכבים מחיר – כמה זה עולה?

לכל פורץ רכב מחיר שונה, ולכן מוטב כי תבצעו השוואת מחירים בין הפורצים השונים. כך לא רק שתמצאו פורץ מנוסה, תוכלו גם להזמין אליכם פורץ שייקח מכם מחירים הוגנים. ברוב המקרים פריצה רגילה של רכב אמורה לעלות 250-350 ₪. 

צוות פורצי רכבים המומלצים שלנו

ריכזנו עבורכם תמצית של היתרונות שלנו במהירות

  • צוות בפריסה ארצית
  • שירות ללא פשרות
  • מחירים הוגנים תמיד!

אם הרכב שלכם  יקר לליבכם אין שום סיבה שתפקידו אותו בידיים לא מקצועיות. פורץ רכבים חייב להיות איש מקצוע מוסמך שידע לפרוץ את הרכב במהירות, אך גם מבלי לגרום נזק.

התחייבות מקצועית

אנו מתחייבים לכם כי אצלנו תוכלו למצוא פורצי רכבים מנוסים, כאלה שיש ברשותכם את כל הידע הדרוש. בתוך זמן קצר כבר נהיה בדרך אליכם עם כל הציוד הנדרש לצורך פריצת הרכב.

תקועים עם הרכב? אנו כאן לשירותכם. חייגו אלינו, ואנו נגיע עד אליכם בתוך זמן קצר. לא משנה אם אתם נמצאים בבית, בעבודה או בכל מקום אחר.

לקוחותינו ממליצים