עמוד הבית מנעולן באופקים

מנעולן מומלץ באופקים

  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולנים מומלצים
מנעולן מומלץ באופקים
1

22 מנעולנים מומלצים באופקים זמינים עבורך לחילוץ עד 20 דק הגעה

תושבי אופקים ונתקעתם ללא יכולת לפתוח את הבית או הרכב? הגעתם בדיוק למקום הנכון. מנעולנים מומלצים מספקים שירותי חילוץ ופריצת דלתות תוך 20 דקות בלבד 24 שעות.

פורצים את כל סוגי הדלתות

המיומנות של המנעולנים שלנו באה לידיי ביטוי בכך שהם מיומנים בפריצת כל סוגי הדלתות. פריצה של דלת מתבצעת בזהירות רבה, מבלי לפגוע בדלת עצמה. כך תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט כסף, כי הדלת הקיימת תישאר תקינה בדיוק כפי שהיא. אנחנו יודעים לפרוץ את כל סוגי הדלתות: דלתות פנדור, פלדלת, דלת אש, דלת זכוכית, דלת עץ, דלת טרוקה. מבחינתנו אין דלת שלא ניתן לפרוץ אותה – זוהי הסיבה שלא מעט לקוחות בוחרים בנו פעם אחר פעם.

פורצים את כל סוגי המנעולים

עליכם לזכור כי לא תמיד הדלת היא מקור הבעיה, לעיתים דווקא המנעול הוא זה שעושה את הצרות. אך גם כאשר המנעול הוא מקור הבעיה, אצלנו תוכלו לקבל מענה מקצועי. המנעולנים שלנו יודעים לפרוץ את כל סוגי הדלתות וגם את כל סוגי המנעולים. יש לכם מנעול רב בריח, פלדלת, מנעול חכם או אולי דווקא מנעול כספת? אין שום בעיה, החברה שלנו יודעת להתמודד בצורה יעילה עם כל סוגי המנעולים.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפנייה?

אין שום סיבה שתמתינו למנעולן זמן רב, אנו עושים כל מאמץ על מנת לענות לכל פנייה בשיא המהירות. המנעולנים שלנו פרוסים בכל רחבי העיר, ולכן הם מגיעים לכל קריאה תוך 20 דק'. כך שפתאום תוכלו להבין כי להזמין מנעולן באופקים מומלץ זה לא חייב להתפרס על פני זמן רב. לא משנה אם תרצו להזמין מנעולן באופקים בשבת או בכל יום אחר בשבוע.

איך מזמינים מנעולן באופקים?

רוצים להזמין מנעולן באופקים 24 שעות בקלות? אצלנו אתם הלקוחות יכולים להזמין את המנעולן גם ללא ידע טכנולוגי. יש לכם אפשרות להשאיר לנו פרטים באתר, ובתוך זמן קצר אחד הנציגים שלנו יחזור אליכם. אפשרות נוספת היא להתקשר אלינו על מנת לקבל מענה של מנעולן בזמן אמת.

כמה זה יעלה לכם?

העלות של מנעולן באופקים נקבעת בהתאם לסוג התיקון שאותו הוא נדרש לבצע. לעיתים יש מספר תיקונים שצריך לבצע אותם בעת ובעונה אחת. אנו עושים כל מאמץ על מנת להעניק לכל לקוח את המחיר הכי זול מבלי לפגוע באיכות התיקון. עלות ביקור של מנעולן באופקים נעה בין 200-250 ₪, לעלות הזאת מוסיפים את עלות התיקון עצמו.

"מנעולן באופקים יצאת צדיק" – מכירים את זה?

לא יודעים אל מי לפנות על מנת לפרוץ את הדלת? פנו אלינו ותוכלו לקבל שירות של מנעולנים מהשורה הראשונה: 072-3305266

לקוחותינו ממליצים