עמוד הבית פורץ דלתות

פורץ דלתות

 • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
 • שירות מהיר 20 דקות
 • מנעולנים מומלצים
פורץ דלתות
1
פלג מנעולן
זמין לשיחה
הצג מספר
whatsapp
הודעה
2
3

הדלת מסרבת להיפתח? אתם לא צריכים לשבור את הראש, פורץ דלתות מיומן יגיע עד אליכם בכדי לפרוץ את הדלת. הדלת יכולה שלא להיפתח ממגוון רחב של סיבות, ומוטב שלא תשתמשו בכוח כי תוכלו להסב נזק רב. תקראו למנעולן מיומן שישתמש בכלים מתקדמים ויפרוץ את הדלת.

פריצת כל סוגי הדלתות 

כפורץ דלתות מיומן במהלך השנים האחרונות נתקלתי בעשרות סוגי דלתות הדורשות הבנה וידע מקצועי.

בתהליך מקצועי אדע לסייע בפריצת הדלתות הבאות ביעילות במינמום נזק, ובצורה מקצועית ובמחיר הגון.

 • דלת כניסה

 • דלת פנים

 • דלת בהתאמה אישית

 • דלת חכמה

 • דלת עם מנגנון דיגיטלי

פורץ דלתות עם ניסיון שיחסוך לכם זמן, כסף וטירחה.

 • פורץ דלתות רב בריח עם ניסיון, יוכל לפרוץ את הדלת תוך זמן קצר. כך שאתם לא תצטרכו להמתין זמן רב, בתחושה של חוסר אונים. המיומנות של הפורץ היא זאת שתאפשר לו לבצע את הפריצה במינימום של זמן ובמקסימום של מקצועיות.
 • פורץ מנוסה יבצע את הפריצה עצמה מבלי להסב נזק לדלת עצמה. לא חייב להרוס את הדלת בכדי לפרוץ אותה, ניתן לפרוץ את הדלת ולהשאיר אותה תקינה. כל זאת בתנאי שתרצו להשאיר את הדלת הקיימת.
 • רק פורץ דלתות עם רזומה עשיר ידע לפרוץ את כל סוגי הדלתות. כל סוג של דלת מצריך התייחסות שהיא שונה, ולכם אסור לקחת סיכונים. תבחרו את הפורץ שידע להתמודד עם כל סוגי הדלתות.
 • מנעולן מיומן ידע לספק פתרונות אחרים מלבד פריצת דלת. כך שאם ישנו פתרון אחר שניתן לנקוט בו, המנעולן יציע אותו עוד לפני הליך הפריצה. כי מבחינתכם הפריצה חייבת להיות האפשרות האחרונה.

תוך כמה זמן פורץ דלתות רב בריח יפרוץ את הדלת?

לחוצים בזמן? חשוב שתדעו כי הליך הפריצה הוא יחסית מהיר, תוך זמן קצר תוכלו להמשיך בשגרה הרגילה. ברוב המקרים פריצה של דלת נמשכת כמה דקות בלבד. כאשר במקרים חריגים כאשר הדלת היא דלת מיוחד, הפריצה עשויה לקחת קצת יותר זמן. תקבלו הערכת זמן מדויקת מהמנעולן טרם ביצוע הפריצה עצמה.

האם חובה להחליף את הדלת לאחר הפריצה?

אין שום סיבה להחליף את הדלת לאחר הפריצה, פורץ דלתות מיומן יוכל לבצע את המשימה ללא נזק. כך שתוכלו להשאיר את הדלת כפי שהיא, והשימוש בדלת יהיה בדיוק כמו בתחילת הדרך. כמובן שאם ישנן בעיות שונות בדלת עצמה, המנעולן יוכל להציע פתרונות בכדי לפתור אותן. אך אם הדלת עצמה במצב טוב, אין שום סיבה להחליף אותה לאחר הפריצה.

כמה עולה לפרוץ דלת בבית או בעסק?

עליכם לדרוש כי הפריצה תתבצע על ידי מנעולן מוסמך, אפילו אם זה ידרוש מכם שלם מעט יותר. ברוב המקרים פורץ דלתות רב בריח ייקח 250-400 ₪ על פריצה סטנדרטית. ישנם מקרים חריגים שבהם הפורץ עשוי לקחת סכומים גבוהים יותר בתיאום מראש כמובן.

פריצת דלת עם מנעולן עד הבית צדיק או לא צדיק 🙂

מכירים את זה שכולם מחפשים פורץ דלתות עד הבית שיצא צדיק, אז זהו צוות המנעולנים שלנו לא יצא צדיק עדיין 🙂 עדיין הצוות סופר מיומן ומקצועי ומחכה להזדמנות בתוכנית 🙂

למרות תחושת חוסר האונים, עליכם להיות בטוחים כי אתם בוחרים פורץ דלתות שתוכלו לסמוך עליו. פריצה של דלת זה לא דבר של מה בכך, בטח אם מדובר על דלת שתרצו לשמור עליה. אנו מתחייבים לפרוץ את כל סוגי הדלתות, ובו בזמן לעשות זאת במהירות וללא כל נזק.

אם אתם תקועים מחוץ לבית או מחוץ לעסק, אנו כאן בשביל לאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות האפשרית. התקשרנו אלינו, ובתוך זמן קצר נגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש בכדי לפרוץ את הדלת התקועה. 

לקוחותינו ממליצים