עמוד הבית מנעולן בראשון לציון

מנעולן מומלץ בראשון לציון

 • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
 • שירות מהיר 20 דקות
 • מנעולנים מומלצים
מנעולן מומלץ בראשון לציון
1

מנעולנים מומלצים בראשון לציון זמינים עבורך לחילוץ עד 20 דק הגעה

זקוקים למנעולן פורץ דלתות עד הבית? הגעתם למקום הנכון. שירות מנעולנים מקצועיים מומלצים עד הבית 24 שעות.

אפשר להגיד שזה לא נעים במיוחד אבל זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו, אנו צריכים בצורה בהולה את שירותיו של מנעולן באזור ראשון לציון אשר יעזור לנו להתמודד עם בעיה מסוימת. אנו יכולים למצוא את עצמנו תקועים מחוץ לרכב, עם כספת תקולה שלא עובדת, מחוץ לדלת המשרד ולעיתים אף מחוץ לדלת הבית. סביר להניח שהגעתם לפה לא סתם ואתם מחפשים מנעולן בראשון לציון. יחד עם עידן "יצאת צדיק", "המתחזים" ושאר תוכניות הטלוויזיה השונות ניתן לראות כי רמת הביטחון ירדה משמעותית בקרב לקוחות באזור ראשון לציון – יחד עם זאת קיימים לא מעט בעלי מקצוע הוגנים ובעלי ניסיון בראשון לציון. באתר "מנעולנים מומלצים" תוכלו למצוא אך ורק מנעולנים מקצועיים, זמינים ואמינים לביצוע עבודות מנעולנות. כל אנשי המקצוע אצלנו באתר בעלי תעודת יושר ואישור עבודה מן המשטרה, תעודת מנעולן וכל ההיתרים וההסמכות הרלוונטיים.

הדלת לא נפתחת? המפתח בדלת לא מסתובב? באתר "מנעולנים מומלצים" תקבלו את בעלי המקצוע המקצועיים והאמינים ביותר!

כאשר אנחנו מדברים על שירותי מנעולן בראשון לציון אנו מדברים על בעל מקצוע בעל תעודת יושר ואישור עבודה ממשטרת ישראל לצד תעודת מנעולן מוסמך אשר נותנים לו את האפשרות לבצע עבודות אבטחה, פריצה ומיגון שונות. בין השירותים אותם מבצעים מנעולנים בראשון לציון ניתן לראות:

 • פריצת כספות
 • ידיות בהלה
 • התקנת כספות
 • תיקון נעילה דלתות וחלונות
 • תיקון דלתות זכוכית
 • שכפול מפתחות רב בריח
 • שכפול מפתחות מולטי-לוק
 • התקנת מנעולי אבטחה
 • עבודה עם כרטיסים חכמים
 • תיקון דלתות
 • החלפת מנעולים
 • החלפת צילינדר
 • פריצת רכבים
 • פריצת מנעולים

כדאי לדעת מחירים מראש! ריכזנו עבורכם מחירי שירותי מנעולנים

מחירון מנעולן

עלות ביקור 200-300 ש"ח
פריצת דלתות 250-400 ש"ח
התקנת צילינדרים 250-500 ש"ח
החלפת מנעולים 350-600 ש"ח
פריצת כספות 250-350 ש"ח
תיקון דלתות 400-700 ש"ח

החלפת צילינדר בראשון לציון – באילו מקרים מומלץ להשתמש בשירותי מנעולן

כאשר אנחנו מדברים על החלפת צילינדר אנו מדברים על מלאכה לא פשוטה במיוחד הדורשת מיומנות, מקצועיות ויסודיות. אנו מאמינים שעוד לפני שהזדקקתם לשירותיו מנעולן יצא לכם לשמוע לא פעם אחת את הביטוי "צילינדר", לפני שאנחנו מדברים על החלפת צילינדר מוטב שנבין מה הוא הצילינדר. כל דלת מורכבת ממערכות נעילה ומנגנוני בטיחות שונים אשר מטרתם לאבטח את הדלת ולתת מעטפת שלמה של בטיחות לדיירי הבית, כאשר אנחנו מדברים על הצילינדר אנו מדברים על אחד השחקנים המרכזיים במערכת הנעילה כאשר תפקידו להיות החלק של המנעול אשר אליו ייכנס מפתח הדירה. אנו רואים בשנים האחרונות יחד עם התקדמות הטכנולוגיה כי ניתן למצוא מגוון רחב ומגוון של צילינדרים החל מצילנדרים מסורתיים ודגמים בסיסיים, דרך כרטיסים חכמים, מנגנוני אבטחה ייחודים בהתאמה אישית ואף מנגנונים כפולים. בין הסיבות בגללם לקוחות מחליפים צילינדר אנו רואים:

 • "נתקעתי מחוץ לבית, אתם באזור?" – למעשה, מדובר באחד המשפטים השכיחים ביותר. יעידו מרבית המנעולנים באזור ראשון לציון כי רוב הפניות מבוססות על המשפט הזה. לא מעט פעמים אנו מוצאים את עצמנו לא מצליחים לפתוח את דלת הבית ו/או המשרד שלנו כאשר הבעיה המרכזית ברוב הפעמים היא הצילינדר – לכן נצטרך לקרוא לבעל מקצוע בעל ניסיון שיטפל עבורנו בבעיה בצורה מקצועית.
 • לא עלינו, פריצה לדירה – אנו לא מאחלים לאף אחד להיות במקום הזה של פריצה לדירה, אך יחד עם זאת קשה להתעלם מכך שבשנים האחרונות חלה עלייה חדה בכל הקשור לגלי פריצות בארץ ובראשון לציון בפרט. לא מעט מן המקרים אנו עדים להשחתה כמעט טוטאלית של הצילינדר לשם פריצת הבית, במקרים אחרים הפורץ משכפל את מפתחות הנכס על מנת להבטיח לעצמו גישה עתידית מהירה ויעילה יותר. אנו ממליצים לכם לאחר פריצת דירה להחליף צילינדר, כמו כן אנו נספק עבורכם שירותי ייעוץ במטרה לספק את מנגנון הבטיחות הטוב ביותר עבורכם.
 • שיהיה במזל, סוף סוף עברתם דירה – אחרי אין סוף חיפושים אפשר להגיד מזל טוב, הגעתם לדירה החדשה שלכם. כאשר אנחנו מדברים על דירה חדשה בין אם דירה קנויה או שכורה בה חיו דיירים לפניכם אנו ממליצים לכם להחליף צילינדר. אף אחד מאיתנו לא רוצה לחיות עם הספק כל לילה כי יש לא מעט אנשים המחזיקים מפתח לנכס שלו ויכולים להיכנס בכל רגע. אנו ממליצים לעשות זאת עוד במעמד חתימת חוזה השכירות/מכר לשם הבטחת ביטחונכם האישי. כמו כן, גם בפרויקטים הניתנים ישר מהקבלן אנו ממליצים לכם לבקש התקנה מחודשת של צילינדר כדי למנוע מצבים לא נעימים בהם אחד מן עובדי האתר שכפל מפתחות לנכסים שונים(לא נפוץ, אך גם יכול לקרות – המטרה שלנו זה לשמור על הביטחון של דיירי הבית)
 • "איבדתי את המפתח לדירה, אתם יכולים לבוא?" – במקרה הזה למזלנו אף אחד לא פרץ לנו לדירה, אבל אפשר להגיד שמדובר באחד המקרים המבאסים ביותר. במקרה כזה אנו נצטרך ברוב המקרים להחליף צילינדר על מנת להיכנס לדירה ולהבטיח כי המפתח שלנו לא נגנב ו/או מסתובב בכל מיני מקומות אחרים.

הכספת לא נפתחת? המנגנון הלך? – פריצת כספות בראשון לציון

אנו עדים למספר לא קטן של בעלי כספות אשר חווים תקלות שונות בכספת שלהם, תקלות אלו יכולות לבוא עם השנים כתוצאה מבלאי ושימוש בלתי הולם, מגע יד אנוש(פריצות ו/או השחתה) ובמקרים מסוימים המזל לא איתנו והכספת החליטה לשבוק חיים. כאשר אנחנו מדברים על פריצת כספות בראשון לציון אנו מדברים על מלאכה לא פשוטה במיוחד אשר דורשת מיומנות מקצועית גבוהה מאוד ועבודה יסודית מאחר ומדובר בצורך בפריצה איכותית עם מינימום נזק לתכולה ולכספת. לא מעט אנשים בוחרים לנסות לפרוץ את הכספת שלהם בעצמם מחר והם מחזיקים שם דברים אישיים – ניסיון פריצה לא מקצועי יכול להוביל למצב בו תלכדו אחת ולתמיד את כל הדברים שלכם בתוך הכספת. באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו מנעולנים המומחים לפריצת כספות שמחזיקים בכל הרישיונות וההיתרים הרלוונטים ובאישור משטרת ישראל.

שכפול מפתחות רב בריח בראשון לציון

אנו מאמינים שיצא לכם לשמוע לא מעט פעמים את הביטוי "רב בריח", סביר להניח שאתם רואים את צמד המילים הזה גם מככב בכל מפתחות הבית שלכם. חברת רב בריח נחשבת אחד החברות המובילות והחלוצה בישראל בתחום המפתחות יחד עם חברת מולטי-לוק. אנו רואים כי מספר רב מן הצילינדרים המסורתיים, החכמים והמודרניים ביותר מותאמים בהתאמה מלאה אל רב בריח. החברה עובדת במשך השנים ללא הפסקה על מנת לייצר פתרון חכם, יעיל ואיכותי לאבטחת הבית שלכם. החברה עובדת עם המנעולנים המובילים ביותר במשק ונותנת לכם את האפשרות ליהנות ממקסימום איכות וביטחון לצד מחירים נוחים ויעילות. לא מעט פעמים אנו נצטרך לשכפל את מפתח הרב בריח שלנו, מדובר במלאכה לא קלה אשר רק מנעולנים מוסמכים בעלי רישיון שכפול של רב בריח יכולים לבצע. חברתנו בעלת רישיון שכפול ועובדת באופן קבוע ושוטף אל מול חברת רב בריח יחד עם גלמים מקוריים ואיכותיים.

החלפת מנעולים בראשון לציון

כאשר אנחנו מדברים על החלפת מנעולים בראשון לציון אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, כך אנו גם מתייחסים אליה. אנו רואים לקוחות שונים מחליפים מנעולים משלל סיבות שונות – דלת הרכב שלא נפתחת, דלת חורקת ונתקעת, דלת הכניסה לא נפתחת ועוד. רוב הלקוחות יודעים כבר מראש שהפתרון היעיל, המהיר והטוב ביותר עבורם הוא להרים את הפלאפון ולחייג אל מנעולן בעל ניסיון ומוניטין בתחום. המנעול הוא אחד החלקים החשובים ביותר בבית מאחר ותפקידו לספק לדיירי הבית אבטחה מרבית, להקשות על פורצים במקרה הצורך ואף לייצר נראות ויזואלית היוצרת הרתעה. מה הם הפעמים השכיחות בהם אנו נחליף מנעולים בראשון לציון?

 • החלפת מנעול לרגל מעבר דירה – עברנו אל דירה חדשה, אנו לא יודעים כמה אנשים גרו לפנינו בדירה וכמה אנשים מחזיקים במפתח לדירה שלנו. אף אחד לא רוצה לחיות על הספק כי מסתובבים מספר רב של מפתחות של הבית שלו בחוץ – החליפו טרם האכלוס את מנעול הדירה. אנו ממליצים לכם להכניס עניין זה לחוזה.
 • לצערכם דלת הבית לא נפתחת – אין ספק שלא מדובר בסיבה למסיבה, דלת הבית לא נפתחת וברוב המקרים זה יהיה ברגעים שבכלל לא ציפינו להם. במקרה כזה אין מנוס אלא לקרוא למנעולן בעל ניסיון בתחום.
 • גל פריצות בראשון לציון – אנו עדים למספר לא קטן של שכונות בארץ ובראשון לציון בפרט אשר חוות גלי פריצה מתמשכים, על מנת לתת את המענה הטוב ביותר ולאבטח את עצמכם תצטרכו ליצור קשר עם מנעולן איכותי אשר עובד עם המנעולים האיכותיים ביותר לצד מנגנוני האבטחה המתקדמים בעולם.

אנו ממליצים אחת למספר שנים להחליף את המנעול כתוצאה מבלאי ושחיקה טבעיים, אנו עדים לעלייה מתמדת בכל הקשור לעולם הטכנולוגיה והאבטחה של דלתות לכן תמיד חשוב להישאר עם יד על הדופק, להשתדרג ולהתעדכן.

תיקון דלתות בראשון לציון

כחלק מן השירותים אותם נותן מנעולן בראשון לציון אנו עדים לשירות של תיקון דלתות, באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו מנעולנים המתמחים בכל סוגי הדלתות והמנעולים תוך כדי שימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים, חלקים מקוריים וחדישים ואחריות לאורך זמן. אנשי המקצוע שלנו עובדים יחד עם אישור של משטרת ישראל וכל ההסמכות לשם ביצוע העבודה.

לרוב אנו רואים לקוחות מזמינים תיקון דלתות בראשון לציון במקרים הבאים:

 • כתוצאה מפריצה לבית – אין ספק שזה לא נעים אבל זה קורה לא מעט, אנו עדים לכמות לא קטנה של פריצות חוזרות ונשנות באזור ראשון לציון. כתוצאה מפריצות נגרם נזק לצילינדר הבית, כמו כן יש ספק לא קטן בו הפורץ ישכפל את מפתחות הבית ויכנס שוב – לכן אנשי המקצוע שלנו יעזרו לכם לתקן את הדלת ואף לשדרג אותה תוך כדי מתן אמצעי בטיחות ומיגון איכותיים יותר ויצירת הרתעה עתידית.
 • הדלת מתחילה לחרוק – כאשר אנחנו שומעים רעש חריקה אנו מבינים כי הרעש עומד לבשר לנו על תקלה יותר גדולה העתידה לבוא, לעיתים אפשר לפתור את רעשי החריקה בשימון איכותי אך בלא מעט מן המקרים אנו נצטרך להחליף צילינדר ו/או לאפיין את הדלת ואת הבעיה על מנת לטפל בה בצורה טובה יותר.
 • הדלת לא ננעלת בקלות ו/או לא ננעלת בכלל – לא מעט פעמים אנו עדים לכך שהדלת לא ננעלת לנו בכלל או במקרים מסוימים אנו צריכים למצוא את השיטה והדרך לנעול את הדלת. אלו יכולים להיות מאין ספור סיבות, לכן אנו מציעים לכם להזמין בעל מקצוע בהול אשר יעזור לכם להתמודד עם הבעיה – לא מעט מן המקרים אפשר לטפל בבעיה תוך כדי ניקיון של אבק ולכלוך ולא להחליף מנגנון שלם.

באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו אנשי מקצוע שעוסקים בתיקון כל סוגי הדלתות:

 • עבודה עם דלתות בהלה
 • עבודה עם דלתות אלומיניום
 • דלתות לעסקים
 • דלתות כניסה לבניין
 • דלתות זכוכית
 • דלתות ממד
 • דלתות פלדלת
 • דלתות רב בריח
 • דלתות מולטילוק
 • דלתות עץ

 

תיקון דלתות זכוכית בראשון לציון

דלת הזכוכית היא הדרך של לא מעט אנשים פרטיים ובעלי עסקים לשלב בין נראות ויזואלית יוקרתית במיוחד לבין אבטחה של הבית. כאשר אנחנו מדברים על תיקון דלת זכוכית אנו מדברים על מלאכה לא קלה אשר דורשת עבודה של בעל מקצוע ייסודי ומקצועי אשר יודע לעבוד עם דלתות זכוכית. ישנם לא מעט מקרים בהם דלת זכוכית "הולכת לעולמה" או דורשת תיקון, אלו יכולים להיות כתוצאה מסדק, שבר, יציאה מאיזון, ניתוק מצירים, תקיעה של הדלת, חריקות, חוסר יכולת לסגור את הדלת עד הסוף ועוד.

 

"מנעולן בראשון לציון יצאת צדיק" – מכירים את זה?

צוות מנעולנים מומלצים מחכה למבחן שלך וזמין להגיע עד אליך באזור תל אביב והסביבה תוך 20 דקות לחילוץ 24 שעות ביממה.

 

לקוחותינו ממליצים