עמוד הבית פורץ כספות

פורץ כספות

  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולנים מומלצים
פורץ כספות
1
פלג מנעולן
זמין לשיחה
הצג מספר
whatsapp
הודעה
2
3

הכסף נעול בכספת, ואין לכם יכולת לפתוח אותה? כמובן שמדובר על סיטואציה לא פשוטה, מאחר ובכספת ישנם מוצרים בעלי ערך.

צוות פורצי הכספות שלנו יסייע לכם להתמודד ולפרוץ במהירות את הכספת במינמום נזק (ישנם מצבים ללא).

כספת נעולה – האתגר

כספת יכולה שלא להיפתח בגלל תקלה טכנית או בגלל טעות אנוש שלכם. אך אתכם לא אמורה לעניין הסיבה, מה שהכי חשוב לכם זה שתוכלו לפתוח את הכספת בהקדם. לכן בכדי שתוכלו לעשות זאת עליכם להזעיק מנעולן מקצועי

פריצת כל סוגי הכספות 

במקרה שבו פריצת כספות מתבצעת על ידי פורץ כספות מוסמך ניתן יהיה לפרוץ את כל סוגי הכספות. אם הפריצה לא תתבצע על ידי פורץ מיומן, ככל הנראה לא תוכלו לפרוץ את כל סוגי הכספות. זוהי הסיבה שמראש עליכם לפנות לאיש מקצוע מיומן ומנוסה, כזה שתוכלו לסמוך עליו שיוכל להוריד מכם את מפלס הלחץ והחרדה.

מה צריך לבדוק כאשר מזמינים מנעולן לפריצת כספת?

עליכם לקחת בחשבון כי לא כל מנעולן ידע לפרוץ כספות, ולכן הסיכון הוא גדול. בכדי שלא תזמינו איש מקצוע שאינו יודע לתפעל את המצב, עליכם לוודא מראש כי המנעולן שתזמינו מתמחה בפריצת כספות. בנוסף מוטב שתהיו בטוחים כי מדובר באיש מקצוע אמין, ולכן תוכלו לבקש ממנו להציג לכם תעודה מטעם משטרת ישראל. כל הבדיקות הללו אמורות להגיע לפני שתשאלו על העלות של השירות. רק כך תוכלו לדעת כי תוכלו לסמוך על איש המקצוע שמבצע את הפריצה.

תוך כמה זמן פורץ כספות יבצע את המשימה?

לכל פורץ יש את שיטת הפריצה שבה הוא משתמש בכדי לפרוץ כספות. יש כאלה שמבצעים פריצת כספות עם מגנט ויש כאלה שמבצעים פריצה בשיטות אחרות. אך מה שבטוח הוא שבתוך זמן קצר, תוכלו להשתמש בכספת בדיוק כמו בעבר. ברוב המקרים בתוך 10-15 דקות ניתן לפרוץ כל סוג של כספת, כל זאת בתנאי שהפריצה מתבצעת על ידי מנעולן מוסמך.

האם ניתן להשתמש בכספת לאחר פריצה?

ברוב המקרים יהיה ניתן לחזור להשתמש בכספת גם לאחר פריצה, כל זאת בתנאי שהפריצה עצמה תתבצע בצורה מקצועית. בלא מעט מצבים הכספת עשויה להיות הרוסה בתום התהליך. צוות הפורצים שלנו עושה את המיטב שלו להימנע מנזקים. תוך שמירה על פריצה מהירה ומקצועית מבלי לפגוע ברכוש.

כמה עולה לפרוץ כספת?

העלות של פריצת כספת על יידי פורץ כספות משתנה בהתאם לסוג הכספת שאותה צריך לפרוץ. כך שמוטב שתקבלו הצעת מחיר ייעודית לסוג הכספת שיש ברשותכם. ברוב המקרים פריצת כספות עולה 300-500 ₪, אך כמובן שהעלות עשוי להשתנות מסיבות שונות.

המומלצים שלנו מתמחים בכל סוגי הכספות

פריצת כספת דיגיטלית

כספת דיגיטלית היא הכספת הכי נפוצה שניתן למצוא. מדובר על כספת שאמורה להיפתח על ידי הזנת קוד. שכחתם את הקוד לכספת? לא מצליחים לפתוח אותה? זה לא סוף העולם, אנו יודעים בדיוק איך להחזיר אליכם את השליטה לידיים. תוך זמן קצר תוכלו להשתמש בכספת הדיגיטלית שוב ללא כל בעיה.

פריצת כספת מכנית

עוד סוג נפוץ מאוד של כספות הוא כספת מכנית, כספת הנפתחת באמצעות מפתח. לרוב תוכלו לראות כספות כאלה בעסקים או בחברות גדולות. הצוות שלנו יודע כיצד לפרוץ כספות מכניות ללא בעיה, כספת קטנה שהמפתח הלך לאיבוד או לא עושה את העבודה כנדרש.

פריצת כספת כבדה

הסוג האחרון של הכספות שתוכלו למצוא במקומות שונים הוא כספת כבדה. מדובר על כספת גדולה מאוד שבה נהוג לאבטח ציוד יקר ערך. גם כספות כבדות אנו יודעים לפרוץ במקצועיות, ולעשות זאת מבלי לפגוע בכספת עצמה. אין סיבה שתשאירו את הסיטואציה כפי שהיא.

צוות פורצי כספות מקצוענים מומלצים בפריסה ארצית

רוצים לפרוץ את הכספת במהירות, ולהחזיר את המצב לקדמותו? אנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, פריצת כספות על ידי מנעולן מוסמך. בנוסף אנו נגיע עד אליכם בתוך זמן קצר, כך שכל הפרוצדורה כולה תסתיים מוקדם מן הצפוי. המחירים אצלנו הם המחירים הזולים ביותר בהשוואה לכל החברות האחרות המציעות שירותי פריצה.

הכספת עושה בעיות? אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי, אצלנו תקבלו את כל הפתרונות הדרושים. חייגו אלינו בהקדם, ובתוך זמן קצר המנעולנים שלנו יהיו בדרך אליכם. כי למקצועיות ולניסיון אין שום תחליף!

לקוחותינו ממליצים