עמוד הבית מנעולן בפתח תקווה

מנעולן מומלץ בפתח תקווה

 • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
 • שירות מהיר 20 דקות
 • מנעולנים מומלצים
מנעולן מומלץ בפתח תקווה
1

צוות מנעולנים מומלצים בפתח תקווה זמינים עבורכם עד 20 דקות הגעה. לשירות מהיר חייגו

ישנם לא מעט סיטואציות שגרתיות בגללן תמצאו את עצמכם מזמינים מנעולן בפתח תקווה – זה יכול להיות בגלל אירוע לא משמח במיוחד כמו פריצת דירה, זה יכול להיות מתוך הבנה שאנו צריכים לתת מעטפת בטיחותית מלאה לבית שלנו יחד עם אמצעיים טכנולוגיים מיוחדים ואף לפעמים כי נתקענו מתחת למשרד ו/או לבית ואנו לא מצליחים להיכנס לבית בגלל מפתח שאבד, מנגנון אבטחה תקול ועוד.

באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו אך ורק מנעולנים מקצועיים בעלי רישיון והסמכה, זמינות 24 שעות ביממה וכמובן מנעולנים אמינים בעלי המלצות בלבד!

נתקעתם מחוץ לדלת כשמפתח בתוך הבית? מנגנון הצילינדר תקול? הזמינו מנעולן מומלץ עם תו המומלצים במחירים הוגנים ובזמינות של עד 20 דק!

מנעולן בפתח תקווה מומלץ יהיה כזה שיכול להתמודד עם כל סוגי הדלתות. זה לא משנה אם יש לכם דלת ישנה או דלת חדשה ומתקדמת, אנו נוכל לפרוץ לכם אותה במקצועיות. המומחיות שלנו היא פריצת כל סוגי הדלתות, כך שתוכלו לדעת כי אתם בידיים הנכונות. בעוד יש מנעולנים שלא מסוגלים לפרוץ דלתות מסוימות, אתם מהצד שלכם לא יכולים לקחת סיכונים. מנעולן בפתח תקווה 24 שעות חייב לבצע את הפריצה במהירות, וכמובן מבלי להשאיר נזק מאחוריו.

שירותי מנעולן בפ"ת – סיבות נפוצות להזמנת מנעולן:

 • עבודה אל מול ידיות בהלה
 • התקנת כספות
 • מכשור טכנולוגי מתקדם
 • כרטיסים חכמים
 • תיקון נעילת דלתות וחלונות
 • התקנת מנעולי אבטחה
 • פריצת מנעולים
 • תיקון דלתות זכוכית
 • שכפול מפתחות רב בריח
 • פריצת כספות
 • החלפת צילינדר
 • החלפת מנעולים
 • פריצת רכבים
 • התקנת כספות
 • שכפול מפתחות מולטילוק

באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו את כל המנעולנים המובילים כולל סוגי עבודות אותם הוא מבצע!

שואלים את עצמכם מה המחיר של שירותי מנעולן בפ"ת?

ריכזנו עבורכם מחירון של מנעולנים מומלצים אצלנו באתר:

עלות ביקור 200-300 ש"ח
פריצת דלתות 250-400 ש"ח
התקנת צילינדרים 250-500 ש"ח
החלפת מנעולים 350-600 ש"ח
פריצת כספות 250-350 ש"ח
תיקון דלתות 400-700 ש"ח

החלפת צילינדר בפתח תקווה

הצילינדר הוא למעשה החלק של המנעול אליו יכנס מפתח הדירה – כיום ניתן לראות כי קיימים סוגים רבים של צילינדרים בשוק. אנו יכולים לראות צילינדרים מסורתיים, לצד צילינדרים אשר עובדים על גבי מערכות וכרטיסים חכמים, צילינדרים המופעלים על גבי מנגנון כפול. החלפת צילינדר לרוב תעשה במספר מקרים:

 • "אתם פנויים? נתקעתי מחוץ לבית" – אחת השיחות השכיחות והיום-יומיות אותם מקבל כל מנעולן בפתח תקווה, מדובר במקרה הנפוץ ביותר בעיר. לפעמים בשל תקלה בצילינדר אנו לא מצליחים לפתוח בצורה נכונה את דלת הבית ו/או המשרד ומוצאים את עצמנו נעולים בחוץ. על מנת לפתור את התקלה יהיה עלינו להזמין בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין אשר יעזור לנו לטפל בבעיה.
 • עברתם לדירה חדשה – אין ספק שמדובר באחד הרגעים המרגשים ביותר, אחרי חיפושים רבים ואין ספור דירות שראיתם הגעתם אל הדירה המיוחלת. מאחר ובדירה גרו אנשים כבר לפניכם בין אם בשכירות ובין אם נכס קנוי אנו ממליצים לכם להחליף צילינדר על מנת להימנע מאי נעימויות. אף אחד מאיתנו לא רוצה ללכת כל לילה לישון בידיעה כי מפתחות של הדירה שלו מסתובבות באין ספור מוקדים ברחבי הארץ. החלפת צילינדר היא הדרך שלכם להעניק לעצמכם שקט נפשי וביטחון. אנו מציעים לעשות זאת כבר במועד חתימת החוזה.
 • "פרצו לי לדירה" – אף אחד לא רוצה להיות במקום הזה ואנו מקווים שזו לא הסיבה שתקראו לנו, אך בפתח תקווה בשנים האחרונות אנו עדים לגלי פריצה חוזרים ונשנים בשכונות שונות. אנשים נוטים לחשוב כי אם פורץ הגיע אליהם פעם אחת הוא לא יחזור בשנית אך הניסיון מלמד אותנו כי הפורצים היום יותר חכמים מפעם ולא מעט מן המקרים נגמרו בכך שפורץ שיכפל את מפתחות הדירה ונתן לעצמו את האפשרות להיכנס אל הדירה בכל רגע נתון – מנעו זאת והחליפו צילינדר.
 • המפתח אבד לי – אין ספק שזה לא נעים, אבל זה יכול לקרות לכולנו. למזלנו במקרה הזה אף אחד לא פרץ לדירה שלנו והמצב של הצילינדר שלנו מעולה, אך באותה נשימה איבדנו את המפתח לדירה שלנו. במקרה הזה אנו עדיין ממליצים להחליף צילינדר ומפתחות על מנת להבטיח כי המפתח שלנו לא "נגנב" או מסתובב לו ברחובות ומישהו ינצל אותו נגדנו ביום מן הימים.

פורץ כספות בפתח תקווה – למה מומלץ לקרוא במנעולן?

כאשר אנחנו מדברים על הכספת בבית שלנו אנו מדברים על אחד הפריטים היקרים לנו מכל, ברוב המקרים אנו נאחסן שם את הדברים החשובים ביותר – אלו יכולים להיות מסמכים חשובים, תכשיטים יקרי ערך ובמקרים מסוימים אף כלי נשק עם רישיון. למרות המחשבה הרווחת בקרב לא מעט בעלי כספות כי מדובר באחד הפריטים העמידים ביותר בבית, אנו עדים לכך שלא מעט בעלי כספות מוצאים את עצמם מתמודדים עם תקלות יום-יומיות שונות בכספת שלהם, תקלות אלו יכולות להיות כתוצאה מבלאי, יד מכוונת ואף במקרים מסוימים חוסר מזל וכוח עליון. כאשר אנחנו מדברים על פריצת כספות בפתח תקווה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר ויש צורך בעבודה מקצועית וייסודית אותה רק בעל ניסיון יכול לתת. המטרה בפריצת כספות היא לפרוץ את הכספת בצורה יעילה, מהירה ובמינימום נזק לתכולה של הכספת ו/או לכספת עצמה(בסופו של דבר אף אחד לא רוצה לשלם כפול)

באתר "מנעולנים מומלצים" ריכזנו עבורכם פורצי כספות בעלי הסמכות ובעלי המלצות בלבד באתר

שכפול מפתחות רב בריח בפתח תקווה

חברת רב בריח נחשבת לאחת החברות המובילות ביותר במשק ולחלוצה בתחום המפתחות. אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו רואים כי מרבית הצילנדרים של דלתות הפלדה בישראל מותאמים בצורה מושלמת אל מנגנון רב בריח. במשך השנים החברה עובדת ללא לאות על מנת להישאר בקדמת הטכנולוגיה ולספק את דגמי המפתחות המובילים ביותר בשוק תוך כדי שמירה על איכות, "פרופילים" קשים לפענוח ושכפול וייחודיות. רב בריח אמנם "נמצאת" בכל מקום, אך יחד עם זאת היא שומרת לה את הזכות לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר.באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו מנעולנים מקצועיים בכל הקשור לשכפול מפתחות של רב בריח, כמו כן כל המענה ניתן בהתאם להוראות רב בריח ונעשה באחריות מלאה יחד עם דגמים מקוריים של החברה. כל אנשי המקצוע שלנו בחברה בעלי ניסיון, תעודת יושר ומקצוע.

 

החלפת מנעולים בפתח תקווה

לא מעט פעמים אנו נמצא את עצמנו מחליפים את מנעול הבית ו/או המשרד מסיבות שונות ומגוונות. לעיתים אנו נחליף כי הדלת לא נפתחת, לעיתים כי היא מעט חורקת, נתקעת, ולפעמים בגלל שנתקענו מחוץ לרכב. במקרים בהם אנו נדרשים בהחלפת מנעול אנו יודעים כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא דרך צלצול לבעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום. כאשר אנחנו מדברים על מנעול הבית ו/או המשרד אנו מדברים על החלפה של מנגנון אשר תפקידו לספק לנו אבטחה מרבית, להקשות על פורצים במקרה הצורך ואף לייצר הרתעה ראשונית – מה הם המקרים בהם אנו רואים לקוחות מחליפים מנעולים בפתח תקווה?

 • החלפת מנעול לרגל מעבר דירה – אחד המקרים השכיחים והנפוצים ביותר הוא מעבר דירה, לאחר חיפושים רבים החלטתם לעבור אל דירה חדשה ומרווחת. יחד עם זאת, עליכם לזכור כי לפניכם גרו לא מעט אנשים בשכירות וסביר להניח כי מפתח כמו שלכם מסתובב בכל רחבי הארץ. אנו מציעים לכם להחליף את המנעול על מנת לתת לעצמכם תחושת ביטחון מלאה.
 • דלת הבית חורקת ו/או לא נפתחת – מדובר באחד המקרים הכי פחות נעימים אך במקרה השכיח ביותר, חזרתם לבית אחרי יום עבודה קשה ולפתע אתם מגלים כי הדלת שלכם לא נפתחת – האופציה שלכם במקרה הזה היא לקרוא למנעולן. דלת הבית חורקת? סביר להניח כי לא יעבור זמן קצר עד שהיא תגיע למצב בו היא לא תיפתח – הקדימו תרופה למכה.
 • גל פריצות בפתח תקווה – בשנים האחרונות אנו עדים לגלי פריצות בכל אזור פתח תקווה, הדרך הטובה ביותר לאבטח את עצמכם היא דרך מנעול איכותי בעלי מנגנוני אבטחה ייחודים וכוח הרתעה.

כמו כן, אנו ממליצים להחליף מנעול אחת למספר שנים מאחר וישנו בלאי ושחיקה טבעיים של המנעול, יחד עם זאת עולם הטכנולוגיה משתפר ומתקדם פלאים מדי שנה ונוצרות טכנולוגיות איכותית, טובות ובטיחותיות הרבה יותר לנכס שלכם.

שירותי תיקון דלתות בפתח תקווה

כאשר אנחנו מדברים על שירותיו של מנעולן אנו מדברים על ספקטרום רחב של שירותים בהם אנו נצטרך אותו, בין השירותים הפופולריים והשכיחים ביותר בהם מנעולנים נותנים מענה הוא דווקא תיקון דלתות. באתר "מנעולנים מומלצים" תמצאו בעלי מקצוע מקצועיים ואמינים בכל הקשור לתיקון דלתות ועובדת יחד עם כל סוגי הדלתות המובילים ביותר תוך כדי שימוש בחלקים מקוריים וחדשים. בעלי המקצוע באתר הם בעלי תעודת יושר, תעודת מנעולן ועוברים את כל ההשתלמויות הרלוונטיות בתחום על מנת להישאר תמיד בקדמת הבמה. בין הקריאות הפופולריות בתחום תיקון הדלתות אנו רואים:

 • רעשי חריקה – אף אחד מאיתנו לא אוהב לשמוע רעשי חריקה, כאשר אנחנו שומעים רעשי חריקה אנו מבינים כי זה רעש שבא לבשר לנו על בעיה גדולה הרבה יותר. כתוצאה מכך יש להזמין בעל מקצוע אשר יבדוק את מצב הדלת יתן מענה וטיפול ראשוני ואף יחליף את צילינדר הדלת בהנחה ויש צורך.
 • הדלת לא ננעלת בקלות ו/או לא ננעלת בכלל – מדובר באחת התלונות השכיחות ביותר בתחום, לא מעט פעמים לקוחות מתלוננים כי הדלת שלהם לא ננעלת בכלל או שמא הם מוצאים את עצמם מסתבכים ומנסים מספר שיטות בכל פעם על מנת לנעול את הדלת. ישנם מספר רב של משתנים אשר עלולים לגרום לבעיה כזו דרך אבק, לכלוך, חלודה ואף התנתקות לשונית מן מנגנון הנעילה. כל אלו ניתנים לטיפול על ידי בעל מקצוע ויכולים להאריך את אורח החיים של הדלת.
 • פריצה לבית – בשנים האחרונות אנו עדים לגל פריצות גדול במיוחד, לא מעט מן הפריצות נעשות בצורה ברוטאלית שלמעשה הורסת את כל הדלת. כמו כן, לאחר פריצה יש צורך להחליף את הצילינדר על מנת להוריד את האפשרות בה הפורץ שכפל את מפתחות הבית ויוכל להיכנס אל הבית בעתיד. כמו כן, המנעולנים שלנו יעזרו לכם למצוא את אמצעי המיגון הטוב והמוביל ביותר עבורכם לבית.

עבור אילו סוגי דלתות כדאי להזמין מנעולן:

 • דלתות אלומיניום
 • דלתות בהלה
 • דלתות כניסה לבניין
 • דלתות לובי
 • דלתות לעסקים
 • דלתות זכוכית
 • דלתות פלדלת
 • דלתות רב בריח
 • דלתות מולטי-לוק
 • דלתות עץ

תיקון דלתות זכוכית בפתח תקווה

אם אתם מחזיקים בדלת זכוכית סביר להניח שאתם אנשים של לייף סטייל ועיצוב אך באותה נשימה לא מוכנים להתפשר בשום פנים ואופן על הבטיחות שלכם. כאשר אנחנו מדברים על טיפול בדלתות זכוכית אנו מדברים על מלאכה לא קלה במיוחד – מדובר בדלת מעט "בעייתית" אשר דורשת ניסיון ועבודה ייסודית ויעילה של בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום. בין הבעיות הפופולריות אותן אנו רואים מלקוחות: סדק של דלת הזכוכית, שבר, ניתוק מן הצירים, יציאה מאיזון, חריקות, חוסר יכולת לסגור את הדלת עד הסוף, חוסר יכולת לסגור את הדלת, תקיעה של הדלת ועוד.

אנשי המקצוע באתר "מנעולנים מומלצים" בעלי כל התעודות הרלוונטיות לשם ביצוע העבודה.

באתר "מנעולנים מומלצים" תוכלו למצוא בעלי מקצוע לתיקון דלתות החל מ-400 ש"ח

"מנעולן בפתח תקוה יצאת צדיק" – מכירים את זה?

צוות מנעולנים מומלצים מחכה למבחן שלך וזמין להגיע עד אליך באזור תל אביב והסביבה תוך 20 דקות לחילוץ 24 שעות ביממה.

 

לקוחותינו ממליצים