עמוד הבית כיוון דלת

כיוון דלת

  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולנים מומלצים
כיוון דלת
1
פלג מנעולן
זמין לשיחה
הצג מספר
whatsapp
הודעה
2
3

מעוניינים לכוון את הדלת? בשביל שתוכלו להיות רגועים מוטב כי תפקידו את המשימה בידיים מקצועיות. דלת הכניסה או דלתות הפנים בבית או במשרד נמצאות בשימוש קבוע, ולכן מידיי פעם יהיה צורך לכוון אותם. מדובר על פעולה שמאפשרת להמשיך להשתמש בדלת בצורה אפקטיבית. כיוון דלת עבור מנעולן מיומן זוהי משימה קלה יחסית, אך עבור אנשים שאין להם ניסיון או הבנה בתחום זוהי יכולה להיות משימה מורכבת.

כיוון דלת פלדלת – מה זה אומר?

לא מעט אנשים אינם מבינים מה המשמעות של כיוון דלתות. כדי שתוכלו לדעת כי זה השירות הדרוש לכם, יהיה עליכם להבין מהי המטרה של הכיוון. המשמעות של כיוון דלת פנים או חוץ היא פשוט לדאוג שכל הצירים נמצאים במקומם. כך שהתפקוד של הדלת יהיה במיטבו, והיא לא תעשה כלם כאבי ראש מיותרים.

כיצד מתבצע הליך כיוון דלת?

  • בשלב הראשון יהיה עליכם לחפש מנעולן שמתמחה בתחום של כיוון דלת. מוטב כי תחפשו מנעולן שיודע לתפעל את הדלת שיש ברשותכם. לדוגמה  כיוון דלתות חמדיה או כיוון דלתות פנדור.
  • בשלב השני המנעולן יאבחן את התקלה של הדלת. כך שיהיה ברור כי הפתרון הוא כיוון של הדלת, ולא צריך לבצע תיקון משמעותי יותר. בחלק מהמקרים המנעולנים עשויים להגיע עם תובנות אחרות משלכם.
  • בשלב השלישי המנעולן יפרק את הדלת, בכדי שהוא יצליח לכוון אותה כמו שצריך. חשוב להדגיש כי פירוק של דלת חייב להתבצע על ידי מנעולן מוסמך. פירוק לא מקצועי של דלת עלול להוביל להריסתה.
  • בשלב הרביעי אחרי פירוק הדלת, המנעולן יכול לכוון את הדלת כך שהיא תתפקד בצורה תקינה. פעולת הכיוון עצמה היא פשוטה, ובהתאם למצב של הדלת. אחרי ההרכבה המחודשת של הדלת, חובה לוודא כי החריקות תוקנו. 

כמה זמן לוקח לכוון את הדלת?

קשה לתת אומדן מדויק של זמן, לכל מנעולן מוסמך יש את הדרך שבה הוא עובד. כיוון דלת פנדור יכול לקחת יותר זמן מאשר כיוון של דלת אחרת. אך כל עוד אתם עובדים עם איש מקצוע מיומן, תוכלו להיות בטוחים כי המשימה תתבצע בזמנים נוחים. המנעולן טרם תחילת העבודה יספק לכם לוחות זמנים על פי האבחון של הדלת.

למה חשוב לבצע כיוון דלת כניסה בהקדם?

כל זמן שבו אתם לא דואגים לכוון את הדלת, עליכם לקחת בחשבון כי הבעיה עלולה להחמיר. כיוון דלת הוא עניין פשוט יחסית שאמור למנוע מבעיות רציניות יותר להופיע. כך שאם תבצעו את הכיוון של הדלת מוקדם, תוכלו לפתור לא מעט תקלות בדרך הזאת. אם תתמהמהו יותר מידיי, לא מן הנמנע כי התקלה רק תהפוך להיות רצינית פי כמה.

מהי העלות של כיוון דלת פנים או חוץ?

העלות היא יחסית נמוכה בהשוואה לכל התיקונים האחרים. כך ששווה להשקיע את הכסף על כיוון הדלת מאשר על תיקונים אחרים שיכולים לעלות אפילו כפול. העלות של כיוון הדלת נעה בין 200-400 ₪ בהתאם לסוג הדלת.

למה אצלנו?

נמאס לכם שהדלת עושה רעשים מוזרים? הגיע הזמן לשים סוף לרעשים, ועל הדרך להשיג שקט לטווח ארוך. אנו נגיע עד אליכם בתוך זמן קצר עם אנשי מקצוע מיומנים, ונדאג לכוון את הדלת תוך זמן קצר. כך שפתאום החששות ייעלמו, ותוכלו להמשיך בשגרה הרגילה.

רוצים לכוון את הדלת בצורה מקצועית? אנו נשמח לעמוד לשירותכם. התקשרו אלינו עוד היום, והצוות המיומן שלנו יגיע אליכם לפתור את כל הבעיות.

לקוחותינו ממליצים