עמוד הבית החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולנים מומלצים
החלפת צילינדר
1
פלג מנעולן
זמין לשיחה
הצג מספר
whatsapp
הודעה
2
3

המפתח לא פותח את הדלת, ואתם מרגישים חסרי אונים? ככל הנראה יהיה עליכם להחליף את הצילינדר הישן בצילינדר חדש ומתקדם. החלפת צילינדר רב בריח תפתור את הסיטואציה המרגיזה, ותאפשר לכם לפתוח וגם לנעול את הדלת בחופשיות. רוצים לדעת מתי כדאי להחליף צילינדר וכמה זה אמור לעלות לכם? הבאנו לכם את כל התשובות לשאלות הללו.

מה ההבדל בין צילינדר לבין מנעול?

הרבה מאוד אנשים נוטים לחשוב כי החלפת צילינדר בדלת משמעותה החלפה של המנעול. אך בפועל מדובר על שתי פעולות שונות, וכל אחת מהן מצריכה התייחסות מעט שונה. הצילינדר הוא המנגנון החשוב ביותר בדלת, המנגנון שאליו נכנס המפתח. כך שהחלפת הצילינדר איננה מצריכה ברוב המקרים את החלפת המנעול כולו.

באילו מצבים מומלץ להחליף צילינדר?

  • אם המפתח של הבית או העסק נתקע בתוך המנעול, ישנו צורך להחליף צילינדר בלבד. ברוב המקרים החלפה של הצילינדר עצמו תהיה מספקת בכדי להחזיר את המצב לקדמותו. במצבים חריגים יותר כאשר המנעול נפגע, יהיה צורך להחליף את כולו.
  • ברגע שאתם מרגישים כי המפתח איננו מסתובב בצורה תקינה מוטב שלא לחכות. במקרה כזה החלפה של הצילינדר תהיה הפתרון ההולם. גם תוכלו לפתוח ולנעול את הדלת בחופשיות, וגם לא תצטרכו להמתין למצב שבו תצטרכו להחליף את המנעול כולו.
  • נכנסתם לדירה חדשה? בשעה טובה! אך אל תשכחו להחליף את הצילינדר, כך שתוכלו להיות בטוחים שאף אחד לא יוכל להיכנס לכם לבית. אינכם יודעים מראש היכן היו המפתחות הקודמות, ומי בטעות שכפל אותם.
  • איבדתם את המפתחות של הבית? כמובן שהיה עדיף שלא להגיע למצב הזה. אך החדשות הטובות הן שניתן לבצע החלפת צילינדר ללא מפתח. כך שלא תצטרכו להחליף את המנעול כולו, מספיק להחליף רק את הצילינדר.

תוך כמה זמן מתבצעת החלפת צילינדר?

לא מדובר על תהליך שלוקח זמן, כל זאת בתנאי שהתהליך מתבצע על ידי מנעולן מוסמך. כאשר הפרוצדורה כולה מתבצעת על ידי מנעולן, היא לוקח מספר דקות. המנעולן מפרק את הצילינדר הישן מן המנעול, ובמקומו הוא מרכיב צילינדר חדש ומתקדם. לאחר מכן באותה הדרך שבה הוא פירק את המנעול, המנעולן גם מחזיר אותו למקומו.

האם אפשר להחליף צילינדר באופן עצמאי?

גם אם יש לכם צילינדר בהישג יד, זה לא אומר שאתם יכולים לבצע החלפת צילינדר מולטילוק בעצמכם. הצילינדר הוא האלמנט שאמור להגן עליכם מפני פריצות או כניסה של אנשים זרים לבית. התקנה לא מקצועית עלולה לחשוף אתכם ואת כל שאר בני המשפחה לסכנה. כך שמוטב כי רק מנעולן יתקין את הצילינדר, בדרך הזאת תהיו בטוחים שאתם יכולים לישון בשקט בלילה.

החלפת צילינדר מחיר – כמה זה אמור לעלות?

העלות של החלפת צילינדר משתנה בהתאם לסוג הצילינדר שאותו תדרשו. העלות מורכבת בין היתר מעלות הקריאה למנעול, ובנוסף העלות של הצילינדר עצמו כמובן. לרוב העלות הממוצעת של ההתקנה אמורה לנוע בין 250-450 ₪. 

למה אצלנו?

גם אם אתם מתוסכלים מהמצב, מוטב כי תבחרו חברה מקצועית שתספק לכם שירות של החלפת צילינדר פלדלת. המנעולנים שלנו יגיעו אליכם בתוך זמן קצר, ויספקו לכם החלפה מקצועית וזריזה. כך שמבלי שתשימו לב, תוכלו לחזור לשגרה הרגילה ללא עיכובים מיותרים. כל התקנה או החלפה שאנו מבצעים, מגיעה עם אחריות על העבודה עצמה. 

אז איך ניתן להתקדם? כל מה שנדרש מכם לעשות זה לחייג אלינו, ובתוך זמן קצר כבר נהיה בדרך אליכם. כי החלפת צילינדר זוהי המומחיות שלנו!

לקוחותינו ממליצים