עמוד הבית תיקון דלתות

תיקון דלתות

  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולנים מומלצים
תיקון דלתות
1
פלג מנעולן
זמין לשיחה
הצג מספר
whatsapp
הודעה
2
3

אתם לא מצליחים לפתוח או לנעול את הדלת? הידית לא מצליחה לפתוח את הדלת? אלו הן רק חלק מהבעיות שעלולות להתרחש מסיבות כאלה או אחרות. במקרה שבו הדלת עושה בעיות, שירות תיקון דלתות יהיה הפתרון הטוב ביותר. באמצעות התיקון הנכון תוכלו להחזיר את הדלת למצבה ההתחלתי. כך שתוכלו להשאיר אותה, אך היא תתפקד בדיוק כפי שהיא תפקדה בהתחלה.

תיקון דלת – מי אמור לבצע את התיקון?

רוב התיקונים מתבצעים על ידי מנעולן מוסמך, שהוא האיש שיכול לבצע את העבודה כמו שצריך. אנשי מקצוע אחרים לא מכירים את המנגנונים השונים, ולכן הם יכולים להסב נזק. מהסיבה הזאת מוטב יהיה להזעיק מנעולן, בכדי שתדעו שהוא ידע לפתור כל מצב שאליו תיקלעו.

היתרונות של תיקון דלת לעומת החלפת דלת

  • היתרון המשמעותי ביותר של תיקון דלתות כניסה או פנים הוא כמובן העלות. העלות של תיקון תהיה זולה יותר באופן משמעותי מהעלות של ההחלפה. כך שאין סיבה שתביאו את עצמכם למצב שבו תשלמו על החלפה ביוקר שלא לצורך.
  • בין אם מדובר על תיקון דלת פלדלת או כל סוג אחר, היעילות תהיה זהה להחלפת הדלת כולה. כלומר המנעולן מבצע את העבודה בצורה יסודית, והוא כמובן מוודא כי הדלת מתפקדת לאחר התיקון בדיוק כמו דלת חדשה לחלוטין.
  • כאשר אתם מבצעים תיקון דלתות, תוכלו לחזור לשגרה הרבה יותר מהר. התיקון עצמו מתבצע לרוב בצורה זריזה, ומבלי שתשימו לב הדלת כבר תהיה תקינה. כך שהפרוצדורה כולה לא תיפגע בלוח הזמנים שלכם.
  • החלפה של הדלת משמעותה להתרגל לדלת חדשה, אז למה שלא תתקנו את הדלת הנוכחית? אם אתם אוהבים את הדלת הנוכחית, תוכלו לקבל שירות תיקון דלת עץ או כל דלת אחרת שיש לכם בבית.

מתי לא כדאי לבצע תיקון דלתות?

במקרה שבו המנעולן יגיד כי המצב של הדלת הוא רעוע, מוטב יהיה לרכוש דלת חדשה. אך כל עוד אפשר לתקן את הדלת הקיימת, אין שום סיבה שאתם תעדיפו לרכוש דלת חדשה. מדובר על הוצאה כספית גבוהה, שלא תמיד תהיה כל כך מוצדקת. כל עוד הדלת הנוכחית מספיק טובה, תמיד אפשר לתקן בה את התקלות השונות.

תוך כמה זמן מנעולן מתקן את הדלת?

משך זמן התיקון משתנה בהתאם לאופי התקלה ובהתאם לסוג הדלת. תיקון דלתות ממד הוא מורכב יותר מאשר תיקון דלת פנים רגילה. כך שכל תיקון אמור להישקל לגופו, אך לרוב בזכות המקצועיות של המנעולן התיקון לא לוקח זמן רב. כמובן שתקבלו מהמנעולן הערכה מסודרת ברגע שהוא יאבחן את סוג התקלה, ויבין בדיוק עד כמה התיקון הוא מורכב.

מהי העלות של תיקון דלת?

העלות של התיקון היא זאת שתעשה את ההבדל, ובעקבותיה תוכלו להחליט עד כמה זה משתלם לכם. אך כמובן שהעלות נקבעת בין היתר על סמך התקלה שאיתה אתם מתמודדים. אך ברוב המקרים העלות של התיקון אמורה לנוע בין 300-600 ₪, ורק תיקונים מורכבים יהיו יקרים יותר.

למה אצלנו?

לא משנה אם מדובר על תיקון דלת מורכב או פשוט, עליכם להיות בטוחים כי אתם יכולים להיות רגועים. הצוות המיומן שלנו יודע לתקן את כל סוגי הדלתות, החל משירות תיקון דלת פלדלת ועד לתיקון של דלת רב בריח. בסוף התיקון, אנו מספקים אחריות על ביצוע העבודה עצמה.

מה עושים אם הדלת עושה בעיות? אין מה לחכות, כי הדלת לא תסתדר מעצמה. לפני שאתם קונים דלת חדשה, מוטב להתקשר אלינו בכדי שנתקן לכם את הדלת הקיימת!

לקוחותינו ממליצים