עמוד הבית מנעולן חירום

מנעולן חירום

  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולנים מומלצים
מנעולן חירום
1
פלג מנעולן
זמין לשיחה
הצג מספר
whatsapp
הודעה
2
3

תקועים באמצע הלילה מחוץ לבית? מנעולן חירום הוא האיש שיגיע לחלץ אתכם בכל שעה של היום. הרי אינכם יכולים לדעת אף פעם מתי תצטרכו להזעיק מנעולן, ולכן עליכם להיות ערוכים לכל תרחיש. יכולה להיות סיטואציה שבה תמצאו את עצמכם תקועים, ואף מנעולן רגיל לא יוכל לספק לכם שירות. רק מנעולני חירום שעובדים 24 שעות ביממה, וזמינים לסייע בכל מקרה.

מה ההבדל בין מנעולן חירום לבין מנעולן רגיל?

ההבדל העיקרי בין מנעולן המספק שירות חירום לבין מנעולן המספק שירות רגיל הוא בשעות הפעילות. בעוד מנעולן רגיל עובד במסגרת שעות הפעילות הרגילות, מנעולן חירום עובד מסביב לשעון. כך שאם תצטרכו סיוע או מענה מחוץ לשעות הפעילות, מנעולני חירום הם הפתרון האידיאלי.

מה חשוב לדעת לפני שמזעיקים מנעולן חירום?

  • הדבר הראשון שאתם צריכים לוודא הוא שהמנעולן מגיע בזמן הקרוב לספק לכם שירות. שלא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם חושבים שהמנעולן אמור להגיע, אך בפועל הוא יעכב אתכם זמן רב.
  • מוטב כי מראש תוודאו את העלויות של מנעולן חירום. הן עשויות להיות מעט יותר יקרות מאשר העלויות של מנעולן רגיל. כמובן שהעלויות משתנות מכיוון שאתם מקבלים שירות מיוחד שהוא שירות הניתן מחוץ לשעות הפעילות הרגילות.
  • גם כאשר מזעיקים מנעולני חירום, חובה עליכם לוודא כי הם מחזיקים בהכשרה הנדרשת. גם בשעת מצוקה או לחץ, עליכם לוודא כי המנעולן שמתקן לכם את הדלת הוא כזה שעבר את כל הקורסים הרלוונטיים.
  • בכדי שתוכלו להירגע כאשר אתם מכניסים אדם זר אליכם לבית, תוכלו לבקש לראות אישור של משטרת ישראל. מדובר על אישור סטנדרטי שמראה כי אין לאותו מנעולן עבר פלילי, כך שלא אמורה להיות לכם סיבה לדאוג.

הזמנתי מנעולן חירום – תוך כמה זמן הוא אמור להגיע?

אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של מנעולני חירום הוא שהם זמינים באופן מידיי בכל שעות היממה. כך שאתם לא תצטרכו להמתין זמן רב עד שהמנעולן יגיע, לרוב בתוך פחות משעה המנעולן כבר יהיה אצלכם. לא משנה אם התקשרת אליו במסגרת שעות הפעילות או מחוץ לשעות הפעילות, הזמינות תהיה בדיוק אותה הזמינות.

האם מנעולני חירום מספקים שירות גם בשעות רגילות?

אומנם אתם תרצו להזעיק מנעולן מחוץ לשעות הפעילות בכדי שיספק לכם מענה בשעת מצוקה. אך בפועל מנעולני חירום מספקים שירות גם בשעות הרגילות, בתור מנעולנים רגילים כמובן. הייחודיות שלהם היא שאם אתם תקועים בשעות מאוחרות או בימים שבהם מנעולנים רגילים אינם עובדים, תוכלו להזעיק אותם בכדי שיגיעו לספק שירות. כך שבפניה למנעולן חירום ניתן להרוויח שקט נפשי לכל אורך היממה.

כמה עולה להזמין מנעולן חירום מחוץ לשעות הפעילות?

בכדי לקבוע את העלות, המנעולן יצטרך להבין בדיוק את טיב העבודה שאותה הוא יידרש לבצע. ברוב המקרים העלות תהיה קצת יותר גבוהה מאשר העלות של הזמנת מנעולן במסגרת שעות הפעילות. כך שאם מדובר על בעיה שלא סובלת דיחוי, זה לא אמור להוות מכשול מבחינתכם.

למה אצלנו?

גם אם נתקעתם בשעת לילה מאוחרת מחוץ לדירה, תדעו שיש לכם תמיד אל מי לפנות. כי גם כאשר מזעיקים מנעולן חירום, עליכם להיות בטוחים כי מדובר על מנעולן שתוכלו לסמוך עליו. אנו נספק לכם שירות מקצועי בכל שעה ובכל יום בשבוע.

צריכים שירות דחוף בשעת לילה מאוחרת? הרימו אלינו טלפון, ובתוך זמן קצר כבר נהיה בדרך אליכם בכדי להעניק לכם עזרה וסיוע עד אשר המצב יחזור לקדמותו.

לקוחותינו ממליצים